Strzelby pump action

Chcesz kupić strzelbę typu pump action? Jeśli tak, zajrzyj do naszego sklepu. Znajdziesz tam szeroki wybór asortymentu, a dodatkowo doradzimy Ci w wyborze najlepszego modelu. 

Czym cechują się strzelby pump action?

Pump action to określenie broni strzeleckiej posiadającej specyficzny sposób przeładowywania. My oferujemy wiele modeli firmy Winchester i w praktyce jest to bardzo dobrej jakości sprzęt kalibru 12. Dostępne w naszym sklepie strzelby pump action posiadają zróżnicowaną długość lufy, wagę oraz pojemność magazynku, dzięki czemu każdy klient znajdzie model, który jest dla niego najlepszy. Co istotne, oferowane przez nas strzelby pump action są niezwykle precyzyjne i celne, do czego znacząco przyczyniają się czoki Invector+. 

Co wyróżnia nasze strzelby pump action?

Modele Winchester posiadają bardzo praktyczny system Back-Bored. Zmniejsza on tarcie śrutu o wnętrze lufy, dzięki czemu podczas spalania prochu strzelniczego nie wytraca się energia, a ładunek zwiększa swoją prędkość. Znacząco wpływa to na dokładność, celność i prędkość wystrzeliwanych nabojów. Dodatkowo każdemu klientowi gwarantujemy profesjonalną pomoc w doborze najlepszego sprzętu. Sprawdź, również boki myśliwskie dostępne w naszej ofercie. 

Przypominamy, że w sklepie Knieja.pl broń oraz amunicję mogą kupić jedynie osoby posiadające odpowiednie uprawnienia, odbierające zamówione produkty osobiście, w jednym z wielu naszych punktów stacjonarnych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz