Towar polecany Superjakość
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.

9,3x62 225 Ecostrike

Kod: 20193442

399,00 PLN | opak.

Dostępność: Od ręki

Kup w najbliższym sklepie Zapytaj o towar
Kod towaru20193442
Identyfikator7862
Symbol
Kod EAN 7393923319490
Podatek VAT23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Kaliber 9,3x62
Rodzaj pocisk Ecostrike
Waga g 14,9
Waga grs 230
Współczynnik balistyczny 0,42
Prędkość V0 (m/s) 805
Prędkość V100 (m/s) 736
Prędkość V200 (m/s) 670
Prędkość V300 (m/s) 607
Energia E0 (J) 4830
Energia E100 (J) 4034
Energia E200 (J) 3344
Energia E300 (J) 2750
Opad kuli na 50m (mm) 1
Opad kuli na 80m (mm) 6
Opad kuli na 150m (mm) -46
Opad kuli na 200m (mm) -142
Opad kuli na 300m (mm) -503
Ilość sztuk w opakowaniu 20
LOGO NORMA

ECOSTRIKE OBRAZ

ECOSTRIKE – PRZEMYŚLANE UDERZENIELekki pocisk nie doścignie ciężkiego? ECOSTRIKE obraca niemożliwe w rzeczywistość. Aby zrobić pocisk lżejszym i uchronić go od fragmentacji, ołów został zastąpiony miedzią i niklem. Z ECOSTRIKE rozpoczyna się nowa era myślistwa, gdzie sens bycia jednością z naturą osiąga nowy nieznany dotąd poziom. Pocisk i jego charakterystyka biorą pod uwagę zwierzynę, środowisko, tuszę oraz broń z której oddany jest strzał. Ambicją ukrytą w pociskach ECOSTRIKE jest nieustanny pozytywny wpływ na ostateczny wynik polowania i odczucie zadowolenia po każdorazowym doświadczaniu łowiectwa.

POCISK ECOSTRIKE

GŁÓWNE ZALETY ECOSTRIKE:

  • Bezołowiowy miedziany pocisk
  • Polimerowy czubek poprawia ekspansję i zmniejsza tarcie
  • Zoptymalizowane wgłębienie gwarantuje ekspansję nawet przy niskiej prędkości
  • Właściwe platerowanie chroni miedź przed odpadaniem i wydłuża żywotność lufy
  • Konstrukcja z czystej miedzi poprawiająca precyzję
  • Unikatowa talia pocisku dla maksymalizacji prędkości i redukcji powierzchni nośnej
  • Specjalny ogon zaprojektowany do poprawy balistyki i odporności na podmuchy wiatru

ECOSTRIKE

Przystrzelanie broni z ECOSTRIKE przed polowaniem. Kaliber 300 Win Mag na 100m. 3 strzały z 4mm rozrzutem. Ciasno! //Jens Ulrik Hogh, DaniaEKSPNANSJA POCISKU NA RÓŻNYCH DYSTANSACH

ECOSTRIKE

Diagram prezentuje ekspansje w zależności od kalibru i dystansu. Prędkość wpływa na ekspansję miedziowego pocisku bardziej niż w przypadku miękkich pocisków. ECOSTRIKE ma wysokie parametry balistyczne. Pociski te grzybkowały w żelatynowym bloku.ECOSTRIKE

Blok żelatyny prezentuje uderzenie pocisku przy prędkości 800m/s. ECOSTRIKE szybko uwalnia energię i dobrze penetruje zwierzynę. Ma wyjątkowo wysoki współczynnik zachowania masy resztkowej pocisku.

PACZKA TIPSTIRKE

Oba pociski (kal. 308Win) uderzyły cel z prędkością 800m/s. Pocisk z lewej został wyjęty z bloku żelatyny po testach. Pocisk z prawej wyjęty został po polowaniu na łosie i strzału z odległości 60m. Klępa przeszła po strzale 40metrów. Oba pociski zachowały 100% masy resztkowej.

PACZKA TIPSTIRKE

KALKULATOR BALISTYCZNY NA URZĄDZENIA MOBLINEAPLIKACJA NORMA

Norma Ballistics, to aplikacja zawierająca kalkulator balistyczny razem z kompletnymi informacjami dotyczącymi elaboracji oraz wglądem do pełnej oferty amunicji i produktów NORMA. Wszystko to w intuicyjnej i interaktywnej formie. Dostępna na platformach ANDROID i IOS aplikacja ta będzie potężnym narzędziem dla strzelców i myśliwych chcących wybrać najlepszą amunicję do swoich potrzeb, zarówno na strzelnicy jak i w łowisku.

APLIKACJA NORMA

Kalkulator balistyczny dostępny jest także na stronie www.norma.cc w zakładce ammo academy / ballistics.5 SZTUKOWE MODUŁOWE WKŁADY Z WŁÓKNA DRZEWNEGO

Wkłady zostały wykonane z modułów 5 sztukowych, dzięki czemu myśliwy może oderwać jeden z modułów i wsadzić go bezpośrednio do kieszeni. Z doświadczenia wiedząc że ilość pięciu kul podczas polowania jest wystarczająca, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Aby wyciągnąć nabój należy lekko przycisnąć wkład a on płynnie wyślizgnie się do naszej ręki.

WKŁAD NORMA

WKŁAD NORMA

W trosce o środowisko, NORMA wykonała wkłady z 50% odnawialnego surowca. Dzięki temu po wykorzystaniu wkładów na łowisku doskonale sprawdzi się w roli podpałki.

JESTEŚMY BLISKO WAS

LOCATOR NORMA

Znajdź swojego najbliższego dealera NORMY na nowej interaktywnej mapie „Dealer Locator”. Dzięki niemu produkty NORMA będą blisko Ciebie w ponad 40 krajach na całym świecie. Odwiedź www.norma.cc i już dziś rozpocznij planowanie polowania marzeń bez obaw o braki w amunicji.

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
facebook logo