LORNETKA MEOSTAR B1 PLUS 15x56 HD

1033144
6 190,00 zł

Dostępny na zamówienie
Cechy produktu
Pole widzenia (m/1000)
74
Średnica obiektywu
56 mm
Średnica wyjściowa światła
3,3 mm
Odległość od oka
15 mm
Pole widzenia (st)
4,2
Korekcja dioptryczna
-3/+3
Powiększenie
15x
Opis produktu

Lornetka MeoStar B1 Plus oferuje ulepszone tolerancje optyczne, aby zapewnić jeszcze ostrzejsze obrazy i lepszą wydajność optyczną.

Przeprojektowana zewnętrzna gumowa powłoka zapewnia użytkownikowi solidniejszy chwyt, wyprofilowany tak, aby lepiej przylegał do dłoni, co zapewnia komfort użytkowania w terenie.

  • Korpus ze stopu aluminium
  • Powłoki MeoBright dla optymalnego gromadzenia światła
  • Soczewki fluorescencyjne HD w rozdzielczości 10x42, 12x50 i 15x56
  • Blokowanie korekcji dioptrii
  • Ergonomicznie zaprojektowana gumowa powłoka

Logo meodrop

Opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że  deszcz i inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że  środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

Logo Meobright

Jest to wiodąca w branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na otarcia/zarysowania.

Meosheld logo

Jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytrzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub zarysowaniami.

30-letnia gwarancja – Wszystkie lornetki z serii MEOSTAR B1 PLUS posiadają specjalną 30 letnią gwarancje (po rejestracji produktu na stronie producenta).

Waterproof – Wszystkie lornetki są 100% wodoodporne i mogą być wykorzystywane przy jakichkolwiek warunkach atmosferycznych.

Fogproof – Wszystkie lornetki są wypełniane azotem w celu zapewnienia ochrony przed powstawaniem „mgły” wewnątrz czy na soczewkach.

Zobacz także

Send a message


LORNETKA MEOSTAR B1 PLUS 15x56 HD

LORNETKA MEOSTAR B1 PLUS 15x56 HD