LUNETA OPTIKA6 5-30x56 FFP

1028390
4 990,00 zł

Dostępny na zamówienie
Cechy produktu
Podświetlenie krzyża
NIE
Waga
1039 g
Średnica obiektywu
56 mm
Średnica wyjściowa światła
9,5 - 1,9 mm
Odległość od oka
100 mm
Pole widzenia (st)
4,7 - 0,7
Pole widzenia (m/100)
8,2 - 1,2
Siatka celownicza w planie
1
Korekcja dioptryczna
-2/+2
Wersja z szyną
NIE
Tubus
34 mm
Powiększenie
5-30x
Zmiana położenia krzyża (cm/100m)
1
Opis produktu
logo MEOPTA

Optika6 5-30x56 podnosi poprzeczkę dla lunet do strzelań długodystansowych. Luneta ta gwarantuje najwyższą jakość obrazu od krawędzi do krawędzi.
Duży 34mm tubus posiada horyzontalną oraz wertykalną regulację krzyża.
Krzyż lunety 5-30x56 umiejscowiony jest w 1 planie a dla lepszej kontroli wieżyczka do pionowej regulacji posiada funkcję zero-stop.
Lunety występują z regulacją w MIL.
Dostępne w wersji z krzyżem podświetlonym (RD) oraz niepodświetlonym.
Możliwość zamówienia tych lunet z krzyżem z technologią DichroTech (DICHRO).
Gwarancja: 10 lat

OBRAZ DZIAŁANIA KRZYŻA DICHRO logo MeoBright 5501

MeoBright 5501 - Jest to wiodąca w   branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i  pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i   gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i   przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na   otarcia/zarysowania

logo MeoShield

MeoShield – Jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub   zarysowaniami

logo technologi MeoDrop

Opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by   odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na   wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że  deszcz i   inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i   najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i   zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że  środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

Zobacz także

Send a message


LUNETA OPTIKA6 5-30x56 FFP

LUNETA OPTIKA6 5-30x56 FFP