Nowość Towar polecany Superjakość
NORMA PROCH 217 0,5kg
NORMA PROCH 217 0,5kg
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.

NORMA PROCH 217 0,5kg

Kod: 20902175

209,00 PLN | opk.

Dostępność: Od ręki

Kup w najbliższym sklepie Zapytaj o towar
Kod towaru20902175
Identyfikator11816
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
logo normy

NORMA 217 – Proch ten jest delikatnie wolniejszy od swojego poprzednika MRP2. Zaprojektowany pierwotnie dla kalibru 30-378 Weatherby. Pasuje do 338 Norma Mag i 338 Lapua Mag w połączniu z ciężką kulą. Jest także dobrym wyborem dla wszystkim kalibrów o zwiększonej średnicy jak 7mm RM, STW, Ultra Mag, Tak jak proch URP oferuje większą energię i mniejszą podatność na warunki atmosferyczne.

PROCH NORMA

KALKULATOR BALISTYCZNY NA URZĄDZENIA MOBLINEAPLIKACJA NORMA

Norma Ballistics, to aplikacja zawierająca kalkulator balistyczny razem z kompletnymi informacjami dotyczącymi elaboracji oraz wglądem do pełnej oferty amunicji i produktów NORMA. Wszystko to w intuicyjnej i interaktywnej formie. Dostępna na platformach ANDROID i IOS aplikacja ta będzie potężnym narzędziem dla strzelców i myśliwych chcących wybrać najlepszą amunicję do swoich potrzeb, zarówno na strzelnicy jak i w łowisku.

APLIKACJA NORMA

Kalkulator balistyczny dostępny jest także na stronie www.norma.cc w zakładce ammo academy / ballistics.5 SZTUKOWE MODUŁOWE WKŁADY Z WŁÓKNA DRZEWNEGO

Wkłady zostały wykonane z modułów 5 sztukowych, dzięki czemu myśliwy może oderwać jeden z modułów i wsadzić go bezpośrednio do kieszeni. Z doświadczenia wiedząc że ilość pięciu kul podczas polowania jest wystarczająca, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Aby wyciągnąć nabój należy lekko przycisnąć wkład a on płynnie wyślizgnie się do naszej ręki.

WKŁAD NORMA

WKŁAD NORMA

W trosce o środowisko, NORMA wykonała wkłady z 50% odnawialnego surowca. Dzięki temu po wykorzystaniu wkładów na łowisku doskonale sprawdzi się w roli podpałki.

JESTEŚMY BLISKO WAS

LOCATOR NORMA

Znajdź swojego najbliższego dealera NORMY na nowej interaktywnej mapie „Dealer Locator”. Dzięki niemu produkty NORMA będą blisko Ciebie w ponad 40 krajach na całym świecie. Odwiedź www.norma.cc i już dziś rozpocznij planowanie polowania marzeń bez obaw o braki w amunicji.

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
facebook logo