SELECT LIGHT

513058392
8 890,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Klasa drewna
Klasa 2
Wykończenie drewna
Olejowane
Kaliber
12
Komora
76 mm
Lufy
Back Bored
Wykończenie lufy
Oksyda
Czoki
5 INV+ : Cyl, 1/4, 1/2, 3/4, Full
Szyna
Wentylowana 6 mm
Osada
Drewniana
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
37 cm
Opad kolby przy chwycie
38 mm
Opad kolby przy piórze
60 mm
Baskila
Aluminiowa
Waga
2,8 kg
Długość lufy
71 cm
Czółenko
Stożkowe
Opis produktu
logo WINCHESTER logo WINCHESTER SELECT

SELECT LIGHT w broni zastosowano system Back  Bored. Posiada również certyfikację do  strzelania śrutem stalowym. Jest dostarczana w   futerale Winchester wraz z 5 czokami Invector+.

logo technologi BACK-BORED

Zastosowanie systemu Back-Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku.Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

obraz działania technologi Back-Bored
widok zbliżony baskili

Strzelby Winchester Select są wyposażone w baskilę o  jednym z najniższych profili na rynku. Niska baskila daje kilka korzyści w   porównaniu z tradycyjną baskilą o wyższym profilu. Umożliwia ona lepsze śledzenie celu, zapewnia lepszą absorpcję odrzutu, zmniejszenie ciężaru i szybsze operowanie bronią.

czoki do broni winchester

Czoki Signature (Select Energy - w zestawie) Kompletna oferta czoków. Obecnie aby zapewnić najlepsze parametry strzelania, dostępne są   czoki Signature  Invector+, najlepsze w   swojej klasie produkowane przez firmę Briley.

zbliżony widok luf

Wszystkie strzelby Winchester Select muszą zaliczyć testy strzelania śrutem stalowym o wyśrubowanych parametrach działania przy 1370 barów, dzięki temu możesz polować w każdych warunkach i strzelać z amunicji z tradycyjnym śrutem oraz ze śrutem stalowym bez uszkodzń luf.

logo możliwości strzelania śrutem stalowym Przystosowany do strzelania śrutem stalowym
opakowanie broni

Broń dostarczana jest w twardym solidnym futerale z umieszczonym na nim logo firmy Winchester

Send a message


SELECT LIGHT

SELECT LIGHT