Nowość Towar polecany Superjakość
SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION
SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION
SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION
SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.

SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION

Kod: 511222393

6 890,00 PLN | szt.

Dostępność: Od ręki

Kup w najbliższym sklepie Zapytaj o towar
Kod towaru511222393
Identyfikator12658
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Kaliber 12M
Komora 76 mm
Długość lufy 76 cm
Lufa Back Bored
Wykończenie lufy Matowe
Czoki 3 INV+ : 1/4, 1/2, 3/4
Szyna 6 mm
Osada Kompozyt
Wykończenie osady Kompozyt
Chwyt Pistoletowy
Magazynek 11+1
Długość kolby 36 cm
Opad kolby przy chwycie 13 mm
Opad kolby przy piórze 19 mm
Waga 3,5 kg
Wersja Praworęczna
logo WINCHESTER logo SX4

SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION to broń Raniero Testa, która pozowliła mu zdobyć rekord świata w 2017r, gdzie w ciagu 1,6 sekundy zestrzelił 13 rzutków!
Jest prawdziwą “maszynką do strzelania”. Doskonała broń łącząca w sobie wyjątkową niezawodność, szybkość i siłę ognia. SX4 RANIERO TESTA jest na komorze magnum co umożliwia korzystanie z większej gamy amunicji 12M. Magazynek posiada pojemność aż 11 sztuk!

logo technologi BACK-BORED

Zastosowanie systemu Back-Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku.Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

obraz działania technologi Back-Bored
 widok stopki amortyzującej wraz ze wstawką

Wstawki mogą zostać w   łatwy sposób wyjęte lub włożone pomiędzy kolbę a  stopkę amortyzującą tak, aby dokładnie dopasować broń do   Twoich wymiarów. Funkcją tej stopki o  wysokiej efektywności jest zmniejszenie odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i celności podczas strzelania.

logo systemu Active Valve oraz widok zaworu

SX4 został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych ładunków.

widok zamka broni

Wykończenie typu "Ultra tough coat" oznacza ultra-wytrzymałe wykończenie. Unikatowa powłoka nowego SX4 w szarym metalicznym kolorze stanowi wykończenie o   dużej wytrzymałości, które oprócz tego że   doskonale wygląda, zapewnia także nadzwyczajną odporność na   korozję, nawet w   warunkach ekstremalnych.

podkładki regulacyjne kolby

Aby doskonale dopasować swój SX4 z   kolbą kompozytową do   swojej budowy, między kolbę a   baskilę można umieścić podkładki regulacyjne, które   umożliwiają regulację kolby.

logo możliwości strzelania śrutem stalowym Przystosowany do strzelania śrutem stalowym

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
facebook logo