Okulary strzeleckie

Dobry wzrok to jedna z najważniejszych cech każdego strzelca. Z tego względu tak istotna jest ochrona oczu zarówno podczas ćwiczeń na strzelnicy, jak i w terenie. W tej roli idealnie sprawdzą się oferowane przez nas okulary strzeleckie.

Okulary do strzelania – dlaczego są niezbędne?

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów, który bez odpowiedniego zabezpieczenia oczu mógłby ulec uszkodzeniu na skutek kontaktu z drobinkami prochu strzelniczego czy wypadającą z dużą siłą łuską od naboju. Aby tego uniknąć, warto zaopatrzyć się w profesjonalne strzeleckie okulary ochronne. Jest to sprzęt stworzony z myślą o strzelcach oraz myśliwych. Chroni nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zaprószeniem oczu, ale również ogranicza szkodliwe działanie promieni UV. W słoneczne dni zapewnia skuteczną ochronę przed jaskrawym światłem i delikatnie przyciemniając, znacząco poprawia jakość widzenia.

Okulary strzeleckie – największy wybór najlepszych modeli

W naszym sklepie można znaleźć profesjonalne okulary dla strzelców sportowych oraz myśliwych. Są to bardzo lekkie i wygodne modele, wyróżniające się wysoką ochroną oczu. Wykonano je z odpornych na uszkodzenia materiałów. Specjalnie szkła nie pękają nawet podczas uderzenia, natomiast zauszniki są miękkie i dobrze wyprofilowane, co  znacząco podnosi komfort użytkowania. Okulary dobrze leżą i nie zsuwają się nawet przy intensywnych ruchach. Większość oferowanych przez nas modeli posiada filtry UV, dzięki czemu nadają się do użytku zarówno na strzelnicy zamkniętej, jak i w otwartym terenie. 

Funkcjonalność i względy praktyczne to nie jedyne zalety oferowanych przez nas okularów do strzelania. Są one również bardzo efektowne i starannie wykonane. Każdy detal został idealnie dopracowany, by zapewnić użytkownikowi wygodę oraz bezpieczeństwo. 

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-15 z 16 pozycji