Repetiery i dwutakty

Sztucery myśliwskie uważane są za podstawową broń osób polujących na dużą zwierzynę i właśnie z tego powodu nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Oferujemy repetiery i dwutakty wiodących producentów, sprawdź więc, czym wyróżniają się takie modele.

Do czego służą myśliwskie repetiery i dwutakty?

Duża różnorodność proponowanych modeli sprawia, że każdy znajdzie wśród nich ten najlepiej dopasowany do własnych preferencji oraz rodzaju pozyskiwanej zwierzyny. Często zdarza się również, że jeden myśliwy zaopatruje się w kilka rodzajów broni, dostosowanej do aktualnych zadań łowieckich. W przypadku dużej zwierzyny, takiej jak jelenie, sarny czy dziki doskonale sprawdza się zwłaszcza sztucer repetier, czyli powtarzalna myśliwska repetowana ręcznie oraz sztucer dwutaktowy

Jakie sztucery myśliwskie są najpopularniejsze?

W naszym sklepie można znaleźć najpopularniejsze, cieszące się zaufaniem i chętnie wybierane przez myśliwych sztucery marek Browning oraz Winchester serii M70, A-Bolt 3, X-Bolt, X-Bolt Pro, XPR czy Maral. Jest to broń najwyższej jakości, wyróżniająca się niezwykłą precyzyjnością i celnością. Myśliwi cenią repetiery oraz dwutakty tych marek za doskonałe dopasowanie do dłoni, świetne parametry techniczne oraz dużą wytrzymałość. Wyróżniają się one również efektownym, klasycznym wyglądem. 

Jakie sztucery dostępne są w naszym asortymencie?

Knieja.pl oferuje sztucery myśliwskie o zróżnicowanym kalibrze, pochodzące z różnorodnych półek cenowych. Pozwala to na dopasowanie idealnej broni dla każdego, czyli zarówno dla wytrawnych, jak i nieco mniej doświadczonych strzelców. W razie wystąpienia jakichkolwiek trudności z wyborem sprzętu służymy pomocą. Sprawdź, również półautomaty kulowe dostępne w naszej ofercie. Przypominamy, że w naszym sklepie broń oraz amunicję mogą nabyć jedynie osoby posiadające odpowiednie uprawnienia, z odbiorem osobistym w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Punkty stacjonarne można znaleźć na naszej stronie. Zachęcamy do ich sprawdzenia, aby wybrać odpowiednie sztucery myśliwskie. Polecamy też osady do broni dostępne w naszej ofercie.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-15 z 36 pozycji