Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Broń bocznego zapłonu

Interesuje Cię broń bocznego zapłonu, którą można wykorzystać w celach ćwiczeniowych? Zastanawiając się, jaki model wybrać, żeby cieszyć się jakością, estetyką wykonania, a przede wszystkim sprawną pracą pistoletu, warto zwrócić uwagę na najdrobniejsze kwestie. To one często decydują o tym, że jeden rewolwer jest lepszy od drugiego.

Krótka broń bocznego zapłonu - wysokiej klasy pistolety

W naszej ofercie dostępna jest zróżnicowana pod względem modeli broń krótka bocznego zapłonu. Jednak każdy z pistoletów, który posiada boczny zapłon charakteryzuje się wykonaniem z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. To gwarantuje, że proponowana przez nas broń bocznego zapłonu wyróżnia się na tle innych ofert idealną użytkowością przez długie lata. Na uwagę zasługuje szczególnie wykonanie lufy. Element ten powstaje z pojedynczego bloku stali, co wpływa na jego wytrzymałość.

Długa broń bocznego zapłonu

W ofercie sklepu Knieja znajdziesz również długą broń bocznego zapłonu - np. T-BOLT, BL.22 czy Wildcat. Dostępne modele to produkty wysokiej klasy producentów, charakteryzujące się dużą niezawodnością w każdych warunkach. Karabinki sportowe tego typu są w naszym sklepie dostępne w różnych długościach. Możesz wybrać także różne wykończenia osady.

Jeśli nie jesteś pewien, którą broń wybrać, skontaktuj się z nami - specjaliści Knieja pomogą Ci zdecydować. Doradzimy, opierając się na wieloletnie doświadczenie i wiedzę w temacie polowań i strzelectwa sportowego. Pamiętaj, że dobierzesz u nas także części - np. montaże do bronitłumiki czy osady do broni.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji