Kolimatory

Kolimatory są akcesoriami stosowanymi przede wszystkim przez myśliwych, ale także przez sportowców zajmujących się strzelectwem. Kolimatory do broni palnej to celowniki optyczne wykorzystujące w swoim działaniu zjawisko kolimacji. Działanie celownika kolimatorowego opiera się na uzyskaniu wiązki światła o niskiej rozbieżności. Dzięki temu można znacznie szybciej namierzyć cel, a dokładność jest znacząco wyższa. Co ważne, używając kolimatora, nie ma też potrzeby przymykania podczas celowania jednego oka.

Kolimatory myśliwskie – funkcjonalne akcesoria

Kolimatory do broni palnej są akcesoriami stosowanymi przede wszystkim przez myśliwych, ale także przez strzelców sportowych. Kolimatory to celowniki optyczne, wykorzystujące w swoim działaniu zjawisko kolimacji. Działanie celownika kolimatorowego opiera się na uzyskaniu wiązki światła o niskiej rozbieżności. Dzięki szerokiemu polu widzenia, namierzanie celu oraz sam strzał staje się błyskawicznie szybki. Kolimatory myśliwskie to zwykle kompaktowe urządzenia zaprojektowane do działania w trudnym terenie. Zagwarantowana wodoodporność pozwala na korzystanie z niego w każdych warunkach pogodowych. Odpowiednio dobrane soczewki oraz powłoki gwarantują, że kolimator myśliwski zachowa swoje parametry w każdych warunkach, dając maksymalną ostrość obrazu.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w kolimatory myśliwskie?

Kolimatory posiadają kompaktowy i trwały design, który idealnie sprawdzi się na broni takiej jak: bokipółautomaty czy pistolety. System podświetlenia jest aktywowany poprzez naciśnięcie przycisku zlokalizowanego z przodu urządzenia. Podświetlenie czerwonego punktu w kolimatorach do broni myśliwskiej jest łatwo regulowane i oferuje kilka poziomów natężenia, a także manualny oraz automatyczny tryb pracy. Automatyczny system podświetlenia gwarantuje samoczynny dobór poziomu podświetlenia do panujących warunków świetlnych. Niezależnie od tego, czy uprawiasz strzelectwo sportowe czy Twoją pasją jest myślistwo, znajdziesz u nas kolimatory, które zapewnią Ci niezawodne działanie w każdych okolicznościach. Oferujemy sprzęt wysokiej klasy, sprowadzony od wiodących producentów. Kolimatory myśliwskie i sportowe są objęte wieloletnią gwarancją, dlatego masz pewność trafionego zakupu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji