Kahr

Poszukujesz kompaktowego pistoletu do samoobrony? Wybierz jeden z modeli Kahr z oferty Knieja.pl. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, pistolety Kahr są wygodne i bezpieczne do przenoszenia.

Pistolety do samoobrony — Kahr Arms

Pistolety Kahr to amerykańska broń palna dedykowana do samoobrony. Małe i średnie rozmiary tej broni zapewniają łatwość przenoszenia pistoletu w ukryciu. Dodatkowo, broń Kahr jest niezwykle niezawodna oraz bezpieczna w działaniu i przenoszeniu. Komfort użytkowania tej broni oraz szeroki wachlarz modeli do wyboru sprawiły, że pistolety Kahr zyskały rzeszę fanów wśród strzelców cywilnych oraz funkcjonariuszy służb mundurowych, a w szczególności modele z budżetowej serii CW z polimerowym szkieletem oraz broń Kahr w wersji kompaktowej z linii S i P.

Czym jest broń Kahr?

W ofercie Kahr Arms znajdziemy pistolety samopowtarzalne o najbardziej popularnych kalibrach: 9 mm Luger, .40 S&W, .45ACP oraz .380 ACP. Z uwzględnieniem przeznaczenia pistoletów Kahr, producent postawił na bezkurkowy mechanizm spustowy zamknięty w stalowym bądź polimerowym szkielecie. Broń posiada jednorzędowy magazynek. 

W naszej ofercie znajdziesz pistolety Kahr serii P, K, CT, CM oraz S. Kahr Arms to amerykańska firma będąca niekwestionowanym liderem na rynku, a ich produkty wyróżniają się niezawodnością i bezawaryjnością oraz bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Pistolety do samoobrony Kahr są bardzo precyzyjne, dlatego oddawanie celnych strzałów z użyciem tej broni nie stanowi żadnego problemu.

Jeśli nasz asortyment jest Tobie już dobrze znany, ale wybór odpowiedniej broni nadal stanowi kłopot, skontaktuj się z jednym z naszych doradców, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie i rozwieją Twoje wątpliwości. Sprawdź, również broń bocznego zapłonu dostępną w naszej ofercie. 

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji