Filtruj według

Cena
Kaliber tłumika
Filtruj

Tłumiki

Tłumiki do broni pozwalają na bardzo skuteczną redukcję hałasu, co jest niezwykle istotne w przypadku broni myśliwskiej i sportowej. Tłumiki minimalizują także odrzut, dlatego są akcesorium cenionym przez wiele osób korzystających regularnie z broni palnej. Nowoczesne tłumiki do broni myśliwskiej i sportowej, której znajdziesz w naszej ofercie cechują się doskonałymi parametrami przy zachowaniu niewielkiej masy, a także nie zwiększają znacząco długości całkowitej broni.

Lekkie i poręczne tłumiki do broni myśliwskiej

Jeśli szukasz dobrej klasy tłumików do broni myśliwskiej, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów. Te akcesoria, które proponujemy, charakteryzują się niewielką masą, co jest szczególnie istotne dla myśliwych. Ponadto doskonale redukują hałas, a także zmniejszają odrzut broni. Tłumiki do broni myśliwskiej mogą być używane także jako dodatek do broni sportowej – ich zastosowanie jest uniwersalne. Proponujemy wysokiej jakości produkty marki AimSport. Możesz wybrać odpowiadający Ci kaliber oraz gwint tłumika. Pamiętaj też, że jeśli posiadasz więcej broni, która ma taki sam gwint na końcu lufy, a różni się kalibrem, nie musisz kupować do nich osobnych tłumików. Wystarczy, że dokupisz tylko przednią część o odpowiednim kalibrze.

Kup tłumik na broń uzyskując profesjonalne doradztwo w sklepie Knieja

Część produktów dostępna jest od ręki, niektóre na zamówienie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy z wyborem tłumika na broń, skontaktuj się z nami. Specjaliści pracujący w sklepie Knieja odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz zaproponują profesjonalne doradztwo. Znajdziesz tu również inne potrzebne akcesoria, takie jak montaże do broni czy osady do broni.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji