Pasy do broni

Pas do broni to bardzo praktyczny element wyposażenia, który pozwala na wygodne przenoszenie sprzętu i zachowanie wolnych rąk. Sklep Knieja oferuje najlepsze pasy do broni myśliwskiej, które będą służyły przez lata. 

Pasy myśliwskie, czyli największy wybór w jednym miejscu

Wygoda i bezpieczeństwo podczas polowania lub treningu na otwartej przestrzeni są bardzo ważne. Duże znaczenie ma to, by nic nie ograniczało ruchów. Pasy do broni sprawiają, że noszenie sprzętu jest łatwe i wygodne, pozwala również na jego właściwe zabezpieczenie. Wszystko to powoduje, że korzysta z nich większość myśliwych i strzelców sportowych ćwiczących w terenie. Zazwyczaj pasy do broni myśliwskiej są wykonane z neoprenu lub wysokogatunkowej skóry naturalnej. Podszywa się je specjalnym materiałem antypoślizgowym, który zapobiega zsuwaniu się broni z ramienia. Jeśli szukasz najlepszego dla siebie modelu, nie czekaj – już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem. 

Jakie pasy myśliwskie mamy w naszej ofercie?

Oferowane przez nas pasy do noszenia broni pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich jak Browning. Posiadamy produkty z różnych półek cenowych, dzięki czemu każdy klient znajdzie wśród nich coś dla siebie. Wszystkie są jednak starannie i solidnie wykonane oraz bardzo wytrzymałe. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz rozdarcia materiału. Wygodna regulacja pozwala też na dostosowanie ich do swoich potrzeb. 


Posiadają dodatkowo efektowny design. Oferujemy bowiem paski do noszenia broni w różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do posiadanego sprzętu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dostępne w naszym sklepie paski do broni myśliwskiej są uniwersalne, dzięki czemu pasują do każdego rodzaju sprzętu. Sprawdź, również dostępne w naszym sklepie futerały na broń

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji