Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Kaliber
Długość lufy
Wersja
Filtruj

Broń śrutowa

Broń śrutowa używana jest zarówno podczas polowań, jak i strzelań sportowych. Jest to popularny rodzaj sprzętu, z którym warto się zaznajomić. Osobom szukającym najlepszej myśliwskiej broni śrutowej polecamy asortyment naszego sklepu oraz profesjonalne doradztwo. 

Broń śrutowa - wybierz model idealny dla siebie

Historia tego rodzaju broni jest bardzo długa, używano jej bowiem już w XVIII w. Największą popularnością cieszyła się w Ameryce, gdzie do dziś jest często spotykana. Broń śrutowa myśliwska najlepiej sprawdza się na małych dystansach, ponieważ ma raczej niewielki zasięg i dość spory rozrzut. Mimo to jest skuteczna i chętnie wybierana przez myśliwych. 

Ponieważ poszczególne modele broni śrutowej mogą się od siebie mocno różnić, powstało kilka jej podziałów, m.in. ze względu na ilość i ułożenie luf (jedno- lub dwulufowa) oraz na sposób ładowania (tu wyróżniamy jednostrzałową, powtarzalną oraz samopowtarzalną).

Jak wybrać najlepszą myśliwską broń śrutową?

Nasz sklep posiada bogatą ofertę broni śrutowej znanych producentów, takich jak Browning czy Winchester. Wszystkie modele są produktami najwyższej jakości, a do ich wykonania wykorzystano m.in. wysokiej klasy drewno, stal nierdzewną oraz aluminium. Posiadamy sprzęt o różnorodnym kalibrze, długości i rodzaju lufy, w tym z drewnianą lub kompozytową osadą. Każdy z nich został szczegółowo opisany, z uwzględnieniem takich parametrów jak kaliber, rodzaj komory, magazynku czy przyrządu celowniczego, a także długości szyny, wagi itp. Oferujemy zarówno modele z najwyższej półki, jak i te bardziej budżetowe, idealne np. dla początkujących myśliwych.


Jeśli szukasz broni myśliwskiej śrutowej, lecz nie wiesz który model wybrać, skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. Pomogą Ci w dopasowaniu sprzętu do Twoich potrzeb, jednocześnie służąc radą dotyczącą użytkowania, przechowywania oraz pielęgnacji broni.

Sprawdź, również szeroki asortyment części do broni dostępnych w naszym sklepie. 

Jest 112 produktów.

Pokazano 1-12 z 112 pozycji