Filtruj według

Cena
Powiększenie
Średnica obiektywu
Filtruj

Lunety obserwacyjne

Lunety obserwacyjne to przyrządy optyczne, które zapewniają bardzo duże przybliżenie. Oprócz lunet obserwacyjnych myśliwskich, które są wykorzystywane do tropienia zwierzyny, sporą popularnością przyrządy te cieszą się wśród przyrodników – zarówno profesjonalnych, jak i hobbystycznych. Lunety obserwacyjne na polowania są znacznie bardziej precyzyjnymi narzędziami niż lornetki. Dlatego jeśli zależy Ci na maksymalnej dokładności i przybliżeniu obrazu – luneta obserwacyjna będzie trafionym zakupem.

Lunety obserwacyjne – dla myśliwych i przyrodników

Lunety obserwacyjne są narzędziami wszechstronnymi. Doskonale sprawdzają się podczas obserwacji przyrody, niezależnie w jakim celu masz zamiar ją przeprowadzać. Wysokiej jakości myśliwskie lunety obserwacyjne, które znajdziesz w naszej ofercie, przede wszystkim cechują się doskonałymi parametrami soczewki, czyli najważniejszego elementu tego przyrządu. Soczewki są pokrywane specjalnie dobranymi powłokami, aby zapewnić maksymalny dostęp światła do wnętrza lunety obserwacyjnej. Ponadto, są to produkty wodoodporne, co jest niezwykle ważną cechą podczas używania przyrządów w warunkach terenowych podczas zmiennej pogody. Kupisz u nas nie tylko kompletne lunety na polowania, ale także akcesoria do nich, takie jak okulary o różnych parametrach technicznych. Te elementy lunet obserwacyjnych można wymieniać w zależności od potrzeb.

Luneta obserwacyjna na polowania – jak dobrać właściwą?

Podczas dobierania myśliwskiej lunety obserwacyjnej, przede wszystkim należy zwrócić uwagę, jakie powiększenie zapewnia dany produkt. Zwykle im większa wartość tego parametru, tym luneta obserwacyjna jest większa, dlatego warto racjonalnie zaplanować zakup konkretnego modelu. Kolejną istotną cechą lunet obserwacyjnych na polowania i do obserwacji przyrody jest średnica obiektywu. To od niej zależy to, jak dużo światła dociera do oka obserwatora, a to przekłada się na dokładność obrazu. Przejrzyj ofertę naszych lunet obserwacyjnych oraz dodatkowych akcesoriów i wybierz produkt idealny do Twoich potrzeb. Znajdziesz u nas również lunety celowniczekolimatory i lornetki.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji