Lever-action

Szukasz broni typu lever action? Świetnie trafiłeś. U nas znajdziesz karabiny, reptiery oraz strzelby lever action wiodących producentów. 

Lever action – kultowa broń w naszym sklepie

U wielu osób ten rodzaj broni budzi jednoznaczne skojarzenia ze Stanami Zjednoczonymi. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ jest ona tam niezwykle popularna. Jej kultowy obraz został zbudowany głównie na westernach. Od pewnego czasu obserwujemy jednak wzrost zainteresowania bronią lever action również w Polsce. Jest ona często wybierana przez osoby polujące, którym zależy na dobrej i celnej broni posiadającej dużą moc rażenia. Doceniają ją również strzelcy sportowi oraz kolekcjonerzy. 

Lever action – wybierz najlepszy model dla siebie

Pochodzą one od znanych i docenianych na całym świecie producentów – Browning oraz Winchester. Jest to broń z karabinkiem dźwigniowym, zasilana magazynkiem rurowym. Z powodzeniem można ją uznać za niezwykle praktyczną i uniwersalną – nadaje się do polowania na różnorodną zwierzynę i sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i początkujących strzelców. Jest bardzo bezpieczna, ponieważ w jej przypadku trudno o przypadkowy wystrzał.

Oferowana przez nas broń lever action różni się m.in. kalibrem oraz pojemnością magazynku, Posiadamy najlepsze modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Cieszymy się zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami klientów. Sprawdź, również półautomaty kulowe dostępne w naszym asortymencie. Służymy również pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu, biorąc pod uwagę umiejętności strzelców, preferencje łowieckie oraz budżet.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji