Filtruj według

Kaliber
Cena
Producenci
Filtruj

Pociski

Oferujemy szeroki wybór pocisków wiodącej marki Norma, dopasowanych do różnorodnej broni. To idealne produkty do elaboracji. U nas zaopatrzysz się w pociski najwyższej jakości.

Pociski do elaboracji marki Norma w jednym miejscu

To, że amunicja jest niezbędna do strzelania, jest kwestią oczywistą. Nie wszyscy jednak decydują się na korzystanie z amunicji zespolonej, stawiając na samodzielną produkcję. W takiej sytuacji wybór odpowiednich produktów do jej stworzenia może okazać się trudny, szczególnie w przypadku początkujących użytkowników. W naszym sklepie można znaleźć pociski do broni produkowane przez renomowane, cieszące się popularnością i uznaniem firmy, takie jak szwedzka Norma. Posiadamy amunicję o różnym kalibrze, dopasowaną do różnorodnej broni. W naszym asortymencie można znaleźć pociski odpowiednie do strzelań sportowych oraz polowań – zarówno na małą, jak i dużą zwierzynę. Ich precyzyjny kształt, odpowiednie wyprofilowanie oraz użycie najlepszych materiałów pozwalają na wykonywanie dokładnych, celnych strzałów. Sprawdzają się podczas użytku na strzelnicy oraz w myślistwie, gwarantując niezawodność i wygodę użytkowania. Wszystkie można kupić w praktycznych opakowaniach po 100 lub 50 sztuk.

Pociski do elaboracji dla tych, którzy samodzielnie tworzą amunicję

Duży wybór tego typu produktów ucieszy miłośników elaboracji. Jest to pasja wymagająca czasu, wiedzy i cierpliwości, z pewnością więc dużą zaletą jest możliwość zakupu wszystkich niezbędnych produktów oraz akcesoriów w jednym miejscu. W naszym sklepie można znaleźć pociski do elaboracji różniące się masą, kształtem oraz kalibrem. Można również dobrać do nich odpowiednie spłonki, łuski oraz proch do strzelniczy tworząc własną amunicję. Jest to nie tylko ekonomiczne, ale również praktyczne rozwiązanie. Pozwala na sporą oszczędność, stworzenie amunicji wysokiej jakości oraz jej kontrolę już na etapie produkcji. 

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji