BuckMark

Broń bocznego zapłonu BuckMark marki Browning słynie z doskonałej jakości, niezawodności i celności. W naszym sklepie znajdziesz pistolety BuckMark wykonane z różnych materiałów oraz o różnorakich parametrach, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających strzelców.

Browning Buck Mark, czyli amerykański sen strzelców

Broń BuckMark, jest to niezawodna i niezwykle dokładna małokalibrowa broń sportowa bocznego zapłonu. BuckMark to wysokiej jakości broń od amerykańskiej firmy Browning, która produkowana jest od 1985 roku, będąc następcą modelu Challenger. Pistolety BuckMark posiadają w pełni regulowane przyrządy celownicze. Profilowane chwyty w broni z serii BuckMark są niezwykle ergonomiczne, zapewniając idealne dopasowanie do dłoni strzelca, co przekłada się na stabilny uchwyt broni. Dodatkowo pokrycie chwytów w wersjach URX jest gumowe, a chwyty w wersjach UDX wykonane zostały z drewna.

Broń BuckMark jako broń sportowa i nie tylko

Broń bocznego zapłonu BuckMark została zaprojektowana przede wszystkim do strzelania tarczowego. Jest to pistolet o płynnym i krótkim spuście, dlatego idealnie sprawdza się on jako broń sportowo-treningowa w strzelaniu do celu. Pistolety BuckMark produkowane są jednak w kilku wersjach, a ich przeznaczenie nie kończy się tylko na klasycznym strzelectwie tarczowym czy rekreacyjnym. Różne modele broni BuckMark mogą znaleźć zastosowanie również w polowaniach na drobną zwierzynę czy w konkurencjach długodystansowych strzelań sylwetkowych. Pistolety BuckMark mogą różnić się długością luf, rodzajem montowanych przyrządów celowniczych czy wykończeniem zewnętrznym w zależności od przeznaczenia danej broni.

Zajrzyj do naszej oferty broni z serii BuckMark, a w razie pytań czy wątpliwości, skontasktuj się z naszymi doradcami. Sprawdź, również części do broni dostępne w naszej ofercie. 

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji