Filtruj według

Kaliber
Cena
Producenci
Prędkość V100 (m/s)
Prędkość V300 (m/s)
Energia E0 (J)
Filtruj

Amunicja kulowa

Wykorzystanie broni - zarówno myśliwskiej, jak i sportowej nie byłoby możliwe, gdyby nie amunicja kulowa. Jest to rodzaj metalowych pocisków klasyfikowanych jako amunicja ostra, czyli taka, którą używa się np. podczas polowań, żeby złowić zwierzynę. Amunicja sportowa kulowa wykorzystywana jest z kolei w strzelaniu sportowym. Istnieją także inne rodzaje, których używa się do celów taktyczno-obronnych. Te najczęściej stosuje jednak wojsko.

Amunicja kulowa bojowa - dla myśliwych i amatorów strzelectwa

Amunicja myśliwska kulowa jest możliwa do zakupu tylko w momencie, kiedy użytkownik posiada specjalne pozwolenie na posiadanie broni oraz jej użytkowanie. Dotyczy to przede wszystkim zawodowych myśliwych. Dzięki temu amunicja kulowa nie może trafić w niepowołane ręce np. kłusowników.

Jak powinna być dobierana amunicja kulowa bojowa?

Pociski strzeleckie, czy myśliwskie nie mogą być wybierane przypadkowo. Do każdego rodzaju broni przeznaczona jest bowiem odpowiednia amunicja kulowa. Musisz dobrać taką, która pasuje do Twojej broni. Jeśli nie jesteś pewien, którą wybrać, skontaktuj się z nami.

Amunicja sportowa kulowa - dla miłośników sportów ekstremalnych

Strzelectwo sportowe to doskonała aktywność. Jednak i w tym przypadku liczy się właściwa amunicja kulowa. Chcąc dopasować najlepszą amunicję do posiadanej przez Ciebie broni, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą oni dokładniejszych informacji na temat dostępnych produktów w sklepie i pomogą w wyborze akcesoriów aby rozpocząć niezapomnianą przygodę ze strzelectwem.

Jest 351 produktów.

Pokazano 1-12 z 351 pozycji