Plecaki myśliwskie i strzeleckie

Pasjonaci myślistwa i strzelectwa sportowego wiedzą, jak ważne są dobra organizacja i właściwe przechowywanie oraz transportowanie sprzętu. W tym celu niezawodny jest  plecak do noszenia broni oraz innych akcesoriów. W sklepie Knieja znajdziesz ich szeroki wybór. 

Plecaki myśliwskie i strzeleckie – całe wyposażenie w jednym miejscu

Wygodne, pojemne i wytrzymałe plecaki myśliwskie sprawdzają się nie tylko na polowaniach, ale również w czasie wielu innych wypraw terenowych czy survivalowych. Są niezbędne podczas wielogodzinnych polowań oraz kilkudniowych wyjazdów. Im pojemniejsze, tym lepiej. Nasz sklep oferuje różne modele plecaków myśliwskich oraz plecaków strzeleckich firmy Browning. Wyróżniają się one bardzo dobrą jakością materiału – są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz rozdarcia, a przy tym łatwe do utrzymania w czystości. Posiadamy modele o bardzo zróżnicowanej pojemności – od 12 l aż po 41 l. Dzięki temu zapakowanie niezbędnego sprzętu nawet na kilkudniową wyprawę nie będzie stanowiło problemu.

Dobre plecaki na polowania – czym się charakteryzują? 

Wybierając model dla siebie, warto zwrócić uwagę nie tylko na pojemność, ale również ilość przegródek i sposób zapisania. Plecaki Browning charakteryzują się wysoką funkcjonalnością. Posiadają m.in. specjalny system mocowania z opuszczoną kieszenią, zapewniający bezpieczne przenoszenie broni, dodatkowe przednie mocowania, osobną kieszeń na pociski czy chowane zamki. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w zabezpieczającą folię przeciwdeszczową, idealną podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Sprawdź, również torby na akcesoria dostępne w naszym asortymencie. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji