Pistolety

Pistolety to często wykorzystywana broń sportowa, może również służyć do samoobrony. Jeśli posiadasz odpowiednie pozwolenie i chcesz nabyć najlepszy dla siebie pistolet, chętnie pomożemy w wyborze idealnego modelu.

Czym charakteryzują się pistolety?

Pistolety są najpopularniejszym rodzajem krótkiej, ręcznej broni palnej. Są niewielkie i kompaktowe, posiadają bowiem małe gabaryty i krótką lufę. Sprawdzają się do oddawania strzałów na stosunkowo niewielkich dystansach. W naszym sklepie można nabyć m.in. pistolety Kahr – jest to amerykański producent broni strzeleckiej, który od lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie.

Jakie pistolety do samoobrony wybrać?

W naszej ofercie posiadamy m.in. pistolety samopowtarzalne Kahr serii P, K, CT, CM oraz S. Wszystkie są produktami najwyższej jakości, wyróżniającymi się niezawodnością, bezpieczeństwem i bezawaryjnością. Są niezwykle precyzyjne i pozwalają na oddawanie celnych strzałów. Dodatkowo każdy z nich został objęty dożywotnią gwarancją. 

Dostępne pistolety zostały wykonane z wysokogatunkowego polimeru oraz stali nierdzewnej. Różnią się kalibrem, długością lufy, wagą czy ilością dostępnych w zestawie magazynków. Na większości z nich można zamontować także profesjonalny przyrząd celowniczy. 

Bez względu na to, czy szukasz pistoletu do samoobrony, czy broni sportowej u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz w przystępnej cenie. W razie problemów z wyborem nasz zespół zawsze służy fachową radą i pomocą. Sprawdź, również dostępne u nas tłumiki do pistoletu. 

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji