Ochronniki słuchu

Osoby zajmujące się strzelectwem sportowym muszą odpowiednio zabezpieczać się przed hałasem. W ofercie naszego sklepu można znaleźć ochronniki słuchu, czyli słuchawki strzeleckie pochodzące od najlepszych producentów. 

Do czego służą ochronniki słuchu, czyli słuchawki strzeleckie?

Wystrzały o dużym natężeniu dźwięku mogą doprowadzić do poważnych uszczerbków na zdrowiu. Aby temu zapobiec, najlepiej zaopatrzyć się w profesjonalne ochraniacze słuchu. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pasywne, jak i aktywne ochronniki słuchu. Wszystkie zostały starannie wykonane przy użyciu najlepszych materiałów. Dzięki temu są solidne i bardzo odporne na uszkodzenia, dzięki czemu będą dobrze służyły przed długi czas. Dobrze przylegają do uszu, a dodatkowo z łatwością można je dopasować do każdego obwodu głowy, zapewniając sobie w ten sposób komfort i bezpieczeństwo. 

Jakie strzeleckie ochronniki słuchu wybrać?

Do najpopularniejszych modeli strzeleckich ochronników słuchu należą:

  • pasywne ochronniki słuchu – są przystępne cenowo i bardzo skuteczne, cechują się jednak wyciszaniem wszystkich dźwięków dochodzących z zewnątrz. Stanowią dobrą alternatywę dla zatyczek strzeleckich,
  • strzeleckie aktywne ochronniki słuchu – są niezwykle praktyczne i nowoczesne, a ich dużą zaletą jest fakt, że wyciszają odgłos wystrzałów, jednocześnie przepuszczając dźwięki otoczenia. Są więc przydatne, gdy zależy nam na prowadzeniu rozmowy czy bezproblemowym usłyszeniu wydawanych poleceń. 

W naszym sklepie można kupić zarówno pasywne, jak i aktywne ochronniki słuchu strzeleckie. Oferujemy również profesjonalne zestawy strzeleckie, w skład których, oprócz ochraniaczy słuchu wchodzą dopasowane do nich okulary strzeleckie i zatyczki. W razie wystąpienia problemów z doborem sprzętu warto zwrócić się do naszych doradców, którzy zawsze służą pomocą.

Jeśli potrzebujesz porady w zakresie doboru słuchawek strzeleckich, to serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji