Filtruj według

Filtruj

Monokulary termowizyjne

Sprzęt termowizyjny sprawdza się w czasie polowań odbywających się w nocy. Jeśli chcesz się zaopatrzyć w najlepsze monokulary termowizyjne, zapoznaj się z naszą ofertą.

Monokulary termowizyjne – zobaczysz wszystko, w każdych warunkach

Urządzenia termowizyjne są bardzo przydatne nie tylko po zmierzchu, ale również podczas trudnych warunków atmosferycznych, takich jak gęsta mgła czy dym. Reagują na temperaturę, dlatego pozwalają na dostrzeżenie celu nawet podczas mocno ograniczonej widoczności. Monokulary termowizyjne są niezwykle praktyczne i przydatne. Są również bardzo uniwersalne. Nadają się nie tylko do polowań, ale również różnorodnych obserwacji, z powodzeniem wykorzystuje się je w wojsku, ratownictwie czy przemyśle. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć najlepsze produkty Guide, które odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Jaki model monokularów wybrać?

Oferowane przez nas monokulary termowizyjne to nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt o doskonałych parametrach. Wszystkie modele posiadają bardzo dobry obiektyw, świetną rozdzielczość i duży wyświetlacz. Wyposażono je również w wydajną baterię, która pozwala na wielogodzinne użytkowanie. Monokulary firmy Guide wyróżniają się dużym polem widzenia oraz bardzo dokładną detekcją celu na sporym dystansie. Dzięki kilku paletom kolorystycznym można je z łatwością dopasować do aktualnych warunków obserwacji. Dużą zaletą tych modeli jest również cicha kalibracja, zapobiegająca spłoszeniu zwierzyny oraz bardzo dużą odporność na uszkodzenia. 

W naszej ofercie można znaleźć monokulary termowizyjne z różnych półek cenowych – zarówno te najwyższej jakości, jak i bardziej ekonomiczne, doskonałe dla początkujących osób. Sprawdź, również lunety termowizyjne. W wyborze najlepszego modelu zawsze pomoże nasz świetnie zorientowany w tematyce myślistwa i strzelectwa sportowego personel.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji