Filtruj według

Cena
Producenci
Pojemność
Filtruj

Sejfy na broń

Odpowiedni sposób przechowywania broni jest niezwykle ważny ze względu na bezpieczeństwo innych domowników oraz ochronę przed ewentualną kradzieżą. Pamiętaj, że jest to wymóg podyktowany przepisami prawa, które stanowi, że każdy kto posiada broń, musi posiadać certyfikowany sejf / szafę pancerną ognioodporną. W naszym sklepie kupisz sejfy na broń z najwyższej półki.

Najlepsze sejfy pancerne i myśliwskie

Właściwie przechowując broń myśliwską, chronimy ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, niebezpiecznymi zjawiskami atmosferycznymi i kradzieżą, a także zapewniamy bezpieczeństwo innym użytkownikom przestrzeni. W naszym sklepie można znaleźć sejfy myśliwskie mieszczące jednocześnie kilkadziesiąt sztuk różnorodnej broni. Oferujemy tylko renomowane produkty pochodzące od wiodących producentów, takich jak Browning. Wszystkie sejfy zostały wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów i wyposażone w szereg zabezpieczeń. Posiadają elektroniczny zamek, rygle ruchome oraz stałe, a także ognioodporność. Gwarancję jakości potwierdzają przyznane certyfikaty. Wszystko to sprawia, że oferowane sejfy na broń myśliwską to doskonała inwestycja.

Sejfy myśliwskie na broń i akcesoria - różnorodne modele

W sklepie Knieja znajdziesz sejfy na myśliwskie, mieszczące kilka sztuk oraz duże, idealne na większe ilości broni – niektóre modele mogą pomieścić nawet 30 sztuk. Część z nich posiada dodatkową skrytkę na amunicję. Niektóre z nich wewnątrz - oprócz miejsca na broń – mają wydzielone również dodatkowe, praktyczne komory i przegródki do przechowywania akcesoriów strzeleckich i myśliwskich. Oferowane przez nas szafy pancerne na broń są nie tylko bardzo bezpieczne, funkcjonalne i wygodne w obsłudze, ale również niezwykle efektowne. Wyróżniają się nowoczesnym designem, dzięki któremu z łatwością można je dopasować do niemal każdego wnętrza.

 

Zaopatrując się w nasze pancerne sejfy na broń, zapewniasz sobie oraz otoczeniu bezpieczeństwo i zyskujesz pewność, że wszystkie Twoje akcesoria strzeleckie czy myśliwskie są należycie przechowywane. Dodajesz również wnętrzu industrialnego, męskiego charakteru. 

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji