Filtruj według

Cena
Powiększenie
Średnica obiektywu
Siatka celownicza w planie
Wersja z szyną
Filtruj

Lunety celownicze

Lunety celownicze są wykorzystywane w myślistwie jak i w strzelectwie sportowym. Stanowią lepszy punkt widzenia na wybrany cel. Kupując wysokiej klasy lunetę myśliwską, poprawiasz sobie możliwość obserwacji, dzięki czemu masz większą koncentrację na celu. Dzięki lunetom obserwacja celu jest dużo bardziej dokładna i można przeprowadzać ją nawet przy słabej widoczności. Myśliwskie lunety celownicze występują w szerokiej gamie wariantów i przed zakupem warto dopasować parametry danego sprzętu do swoich potrzeb, a także wziąć pod uwagę, w jakich warunkach najczęściej wykorzystuje się lunetę myśliwską.

Celownicze lunety myśliwskie do specjalnych zastosowań

Myśliwi wykorzystują lunety celownicze w różnych warunkach, dlatego producenci tych urządzeń uwzględniają w ofercie ich potrzeby. Jednym z cenionych produktów są lunety myśliwskie nocne, które pozwalają na obserwacje celu także po zmroku. Cieszą się one sporym uznaniem wśród myśliwych, ponieważ większość polowań odbywa się właśnie w nocy lub wczesnym rankiem. Taki sprzęt znacznie poprawia celność, niezależnie od panujących warunków. Dużą popularnością cieszą się również lunety termowizyjne.

Myśliwskie lunety celownicze od wiodących producentów

Jeśli szukasz niezawodnych lunet celowniczych wytrzymałych na warunki atmosferyczne, a przy tym lekkich i łatwych w montażu, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór interesujących produktów. Każda luneta myśliwska, którą proponujemy, to sprzęt wytwarzany przez producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Niezależnie od tego, czy szukasz lunety termowizyjnej, czy potrzebna Ci jest luneta noktowizyjna do nocnych polowań (sprawdź dział noktowizja!), masz pewność, że zaopatrujesz się w sprzęt najwyższej klasy.

Oferta dopasowana do potrzeb

Lunety myśliwskie wymagają także odpowiedniego zamocowania do broni. W asortymencie znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria, by dokonać wygodnego montażu do broni różnego typu. Polecamy także pociski do elaboracji dostępne w ofercie.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji