Spłonki

Spłonki to jeden z czterech elementów niezbędnych do stworzenia naboju strzeleckiego. Nasz sklep posiada ich duży wybór, dopasowanych do różnych rodzajów broni.

Spłonki do amunicji oraz elaboracji – rodzaje i zastosowanie

Elaboracja, czyli samodzielne wytwarzanie amunicji cieszy się dużą popularnością wśród fanów strzelectwa sportowego oraz łowiectwa. Dzieje się tak, ponieważ pozwala to na znaczną oszczędność, samodzielną kontrolę jakości naboi już na etapie ich produkcji oraz tworzenie unikalnej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb amunicji. Do elaboracji potrzebne są odpowiednie produkty – pociski, proch strzelniczy, łuski oraz spłonki do amunicji. Te ostatnie stanowią niewielki materiał wybuchowy i to właśnie one są odpowiedzialne za zapłon umieszczonego w łusce prochu. Tym samym umożliwiają wybuch naboju podczas wystrzału. 

Jakie spłonki do elaboracji wybrać?

Aby amunicja spełniała oczekiwania strzelca, konieczny jest odpowiedni dobór spłonek. Jest on uzależniony od rodzaju oraz kalibru broni. W naszym sklepie można znaleźć spłonki pistoletowe i karabinowe różnej wielkości. Każdy oferowany przez nas produkt posiada dokładny opis, określający, do jakich kalibrów jest dopasowany. W razie wątpliwości lub problemów z doborem można również poprosić o pomoc naszych pracowników, którzy są odpowiednio wykwalifikowani i zawsze służą radą. 

Oferta dopasowana do potrzeb

Oferowane przez nas spłonki do amunicji są produktami  z najwyższej półki. Sprzedajemy tylko jakościowe produkty cieszące się renomą w środowisku strzeleckim i zaufaniem klientów. Wszystkie są pakowane w wygodne opakowania po 100 sztuk. Ze względu na wymogi prawne nie prowadzimy sprzedaży amunicji online. 

Zobacz również inne produkty dostępne w naszej ofercie, w tym pociski, łuski proch strzelniczy dostępne w naszej ofercie!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz