Filtruj według

Kategorie
Cena
Model broni
Kolor
Filtruj

Osady do broni

Kolby do broni, które dostępne są w naszej ofercie wykonane są z laminowanej brzozy lub kompozytu. Warstwy laminowanego drewna są nakładane na siebie i klejone, to decyduje o tym, że nasze produkty nie tylko doskonale się prezentują, ale są jednymi z najlepszych, jakie oferuje obecnie branża. Kolby GRS produkowane są jako gotowy zamiennik kolby do konkretnej broni, konkretnego kalibru. Dzięki temu możesz dopasować wyposażenie do sprzętu, jaki posiadasz. Nasze kolby do broni przeznaczone są do egzemplarzy wykorzystywanych w celach myśliwskich. Jednak osady broni myśliwskiej to nie wszystko. Proponujemy także osady do broni sportowej. 

Osady do broni myśliwskiej, czyli niezawodna wytrzymałość

Wszystkie metalowe części użyte przy produkcji kolb to stal nierdzewna lub aluminium. Natomiast wszystkie śruby są ze stali nierdzewnej. Jest to gwarancja jakości oraz długoletniej wytrzymałości bez obaw o przypadkowe uszkodzenia. Kolby do broni dostarczane są ze stopką Limbsaver Recoil Pads (0.5 lub 1 calowa, w zależności od modelu). W razie braku pewności - zachęcamy do kontaktu, chętnie udzielimy dokładniejszych informacji w tym zakresie.

Jakie osady do broni sportowej i myśliwskiej wybrać?

Nie wiesz, jakie osady broni myśliwskiej wybrać? Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami! Oferujemy możliwość zamówienia osad do broni idealnie dobranych do potrzeb, w tym bardzo specyficznych preferencji. Szeroka oferta w zakresie produktów, jakimi są osady do broni sprawi, że każdy nasz klient będzie zadowolony.

Oferta dopasowana do potrzeb

Zobacz również montaże do broni oraz tłumiki dostępne w naszej ofercie!

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji