Wildcat

Przeszukałeś już cały internet w poszukiwaniu najlepszego karabinka samopowtarzalnego? Nie szukaj dalej, tylko przejrzyj nasz asortyment karabinków Wildcat.

Winchester Wildcat, czyli najlepszy wybór dla każdego strzelca

Broń Wildcat jest to wytrzymała i lekka broń samopowtarzalna od firmy Winchester. Wildcat, czyli karabinek z 10-nabojowym magazynkiem, jest idealną bronią dla każdego strzelca. Karabinki Wildcat określane są jako dobry wybór do rozbudzenia pasji do strzelectwa nawet wśród najmłodszych. Broń Wildcat jest bronią sportową, która sprawdzi się w wielu konkurencjach strzeleckich, a dzięki swojej niewielkiej masie, zapewni komfort użytkowania na bardzo wysokim poziomie.

Ergonomia i nowoczesny design Winchester Wildcat

Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i ergonomiczności użytkowania, broń Wildcat jest nie tylko bardzo atrakcyjna wizualnie, ale również funkcjonalnie. Karabinki Wildcat wyposażone są w regulowany przeziernik oraz muszkę, co świetnie uczy dokładnego celowania i precyzji, a szyna weaver umożliwia zamontowanie optyki. Dodatkowo jest również możliwość montażu tłumika bez konieczności demontażu muszki dzięki gwintowi na końcu lufy. Całość osadzona jest w syntetycznym tworzywie, dlatego broń Wildcat jest niezwykle lekka. Karabinek posiada również wymienny magazynek, co zwiększa szybkostrzelność.

Nadal nie jesteś pewien czy Winchester Wildcat to wybór odpowiedni dla Ciebie? Nie wahaj się dłużej i skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów. Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz dobierzemy najlepszą broń dostępną w Knieja.pl, idealnie dopasowaną do twoich umiejętności, potrzeb oraz oczekiwanego przeznaczenia. Sprawdź, również inne warianty broni z kategorii broń bocznego zapłonu

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji