Filtruj według

Kaliber
Producenci
Cena
Filtruj

Łuski

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć łuski potrzebne do elaboracji amunicji. Wykonano je z najlepszych materiałów, dzięki czemu pozwalają nie tylko na oddawanie precyzyjnych strzałów, ale również wielokrotne wykorzystywanie. 

Łuski do broni - największy wybór w jednym miejscu

Aby własnoręcznie tworzyć amunicję, konieczne jest posiadanie kilku dopasowanych do siebie elementów, takich jak pociski, spłonki, proch raz właśnie łuski do elaboracji. Wybór właściwych materiałów oraz zachowanie odpowiednich proporcji pozwala na otrzymanie najlepszych efektów, czyli amunicji posiadającej odpowiednią wagę, prędkość oraz celność po wystrzeleniu. Łuski są jedynymi spośród wymienionych komponentów wykorzystywanymi wielokrotnie, dlatego warto wybrać te najlepszego gatunku, które będą długo i dobrze służyły. Pozwoli to na znaczące ograniczenie kosztów oraz poprawę jakości strzałów. 

Wybierz łuski do elaboracji dostępne w ofercie

W naszym sklepie znajdziesz łuski do broni, czyli amunicji odpowiednie zarówno dla strzelców sportowych, jak i amatorów polowań na zwierzynę różnej wielkości. Pochodzą od najlepszych producentów, cieszących się renomą oraz zaufaniem klientów. Wyróżniają się dużą wytrzymałością i długą żywotnością. Oferowane przez nas łuski posiadają odpowiednią twardość, objętość oraz wypełnienie, idealnie dopasowaną grubość ścianek oraz sposób sformatowania szyjki. Można ich używać do tworzenia amunicji pasującej do różnych rodzajach broni sportowej oraz łowieckiej. Są sprzedawane w praktycznych opakowaniach. 

Jak przygotować łuski do ponownego użytku?

Planując wielokrotne korzystanie z tych samych łusek myśliwskich, należy zadbać o ich odpowiedni stan – przed ponownym wypełnieniem, konieczne jest ich dokładne umycie oraz wysuszenie. Zazwyczaj niezbędne jest również ponowne formatowanie, ponieważ w czasie wystrzału łuska najczęściej ulega odkształceniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości dotyczące elaboracji amunicji lub potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy zawsze służą radą.

W naszej ofercie dostępne są także tłumiki do broni myśliwskiej.

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-12 z 94 pozycji