Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Wersja
Kaliber
więcej... mniej
Filtruj

Broń kulowa

Broń kulowa jest bardzo chętnie wykorzystywana przez myśliwych. W Polsce wykorzystuje się podczas polowań pociski półpłaszczowe typu Soft Point. Cechą charakterystyczną myśliwskiej broni kulowej jest gwintowana lufa, dzięki której można uzyskać stabilizację lotu kuli. Wpływa to również na to, że z broni tej można oddawać strzały na znacznie większe odległości niż w przypadku strzelb śrutowych.

Myśliwska broń kulowa – szeroki wybór

Jeśli szukasz wysokiej jakości broni, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Przygotowaliśmy w niej szeroki wybór myśliwskiej broni kulowej o różnym przeznaczeniu. Znajdziesz u nas broń o różnych kalibrach i sposobach działania. Każdy model jest doskonale wyważony, dla zachowania pełnej precyzji oddawania strzałów oraz komfortu użytkowania. Urządzenia spustowe broni kulowej mają regulowaną siłę spustu, dlatego możesz mieć maksymalną kontrolę nad wykonywanymi strzałami.

Najpopularniejsze rodzaje broni kulowej

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz różne typy broni kulowej. Proponujemy rodzaje, które cieszą się największą popularnością wśród myśliwych, czyli:

Podczas wyboru myśliwskiej broni kulowej, przede wszystkim dopasuj jej typ do swoich potrzeb. Każdy z modeli znajdzie zastosowanie w innych okolicznościach. Niezależnie jednak od tego, który rodzaj broni wybierzesz, możesz mieć pewność, że została wykonana z maksymalną precyzją, jest doskonale wyważona i stabilna. Zaopatrując się w naszym sklepie w broń kulową, możesz dobrać także dodatkowe wyposażenie, a także naboje w szerokiej rozpiętości kalibrów. Każdy model jest sprowadzany od wiodących producentów, o renomie uznanej w Polsce i za granicą.

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji