NORMA, .300 WSM, KALAHARI 10.0g/155grs (20szt.)

20175082
379,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Kaliber
.300 WSM
Waga g
10
Waga grs
155
Prędkość V0 (m/s)
990
Prędkość V100 (m/s)
882
Prędkość V200 (m/s)
782
Prędkość V300 (m/s)
689
Energia E0 (J)
4903
Energia E100 (J)
3891
Energia E200 (J)
3059
Energia E300 (J)
2375
Opad kuli na 50m (mm)
-5
Opad kuli na 100m (mm)
0
Opad kuli na 200m (mm)
-89
Ilość sztuk w opakowaniu
20
Przeznaczenie amunicji
Myślistwo
Współczynnik balistyczny
0,305
Opad kuli na 80m (mm)
2
Opad kuli na 150m (mm)
-27
Opad kuli na 300m (mm)
-339
Opis produktu
LOGO NORMA
KALAHARI

NORMA KALAHARI Amunicja 300 WSM

NORMA KALAHARI, wzmocniony miedziany pocisk jest prestiżowym produktem kierowanym dla myśliwych polujących na najlepsze trofea dla których liczy się tylko najwyższy możliwy poziom celności i skuteczności. Pocisk ten jest zaprojektowany aby dostarczać szybkie lecz kontrolowane grzybkowane, niezbędne do natychmiastowego powalenia zwierzyny oraz wysokiego współczynnika zachowania masy pocisku w celu dobrej penetracji. Ostateczne działanie KALAHARI zbliżone jest to VULCAN’a z penetracją delikatnie skuteczniejszą jak ORYX. Unikatowy design i relatywnie niższa waga pocisku sprawiają że KALAHARI jest pociskiem o najbardziej płaskiej trajektorii lotu na 300m. Właściwe wzmocnienie skutecznie wpływa na redukcję zanieczyszczeń w porównaniu z normalnie osiąganymi poziomami przy konwencjonalnych płaszczowych pociskach. Amunicja miedziana często kojarzy się z nadmierną ilością niechcianych i szkodliwych substancji. KALAHARI dzięki swojej konstrukcji nie wymaga korzystania w cyklu produkcyjnym z silnych erozyjnych rozpuszczalników.

Głęboka penetracja połączona z dewastującą siłą uderzeniową to główna charakterystyka pocisku KALAHARI. Bezpieczny, na którym można polegać sprawdza się idealnie podczas wymagających polowań na grubą zwierzynę zapewniając natychmiastowe powalenie. Relatywnie duże wydrążenie pocisku zapewnia pewność przy jego grzybkowaniu.

KALKULATOR BALISTYCZNY NA URZĄDZENIA MOBLINE

APLIKACJA NORMA

Norma Ballistics, to aplikacja zawierająca kalkulator balistyczny razem z kompletnymi informacjami dotyczącymi elaboracji oraz wglądem do pełnej oferty amunicji i produktów NORMA. Wszystko to w intuicyjnej i interaktywnej formie. Dostępna na platformach ANDROID i IOS aplikacja ta będzie potężnym narzędziem dla strzelców i myśliwych chcących wybrać najlepszą amunicję do swoich potrzeb, zarówno na strzelnicy jak i w łowisku.

APLIKACJA NORMA

Kalkulator balistyczny dostępny jest także na stronie www.norma.cc w zakładce ammo academy / ballistics.

5 SZTUKOWE MODUŁOWE WKŁADY Z WŁÓKNA DRZEWNEGO

Wkłady zostały wykonane z modułów 5 sztukowych, dzięki czemu myśliwy może oderwać jeden z modułów i wsadzić go bezpośrednio do kieszeni. Z doświadczenia wiedząc że ilość pięciu kul podczas polowania jest wystarczająca, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Aby wyciągnąć nabój należy lekko przycisnąć wkład a on płynnie wyślizgnie się do naszej ręki.

WKŁAD NORMA
WKŁAD NORMA

W trosce o środowisko, NORMA wykonała wkłady z 50% odnawialnego surowca. Dzięki temu po wykorzystaniu wkładów na łowisku doskonale sprawdzi się w roli podpałki.

JESTEŚMY BLISKO WAS

LOCATOR NORMA

Znajdź swojego najbliższego dealera NORMY na nowej interaktywnej mapie „Dealer Locator”. Dzięki niemu produkty NORMA będą blisko Ciebie w ponad 40 krajach na całym świecie. Odwiedź www.norma.cc i już dziś rozpocznij planowanie polowania marzeń bez obaw o braki w amunicji.

Sprawdź, również inną amunicję kulową dostępną w naszym asortymencie. 

Send a message


NORMA, .300 WSM, KALAHARI 10.0g/155grs (20szt.)

NORMA, .300 WSM, KALAHARI 10.0g/155grs (20szt.)