NORMA, .7mm Rem Mag, TIPSTRIKE /160grs (20szt.)

20170142
369,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Kaliber
7mm Rem. Mag.
Rodzaj pocisku
Tipstrike
Ilość sztuk w opakowaniu
20
Przeznaczenie amunicji
Myślistwo
Opis produktu
LOGO NORMA
TIPSTRIKE OBRAZ

TIPSTRIKE – NATYCHMIASTOWE ZATRZYMANIE


TIPSTRIKE został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najwyższą moc obalającą połączoną z długotrwałą penetracją, tak by pocisk dotarł do kluczowych organów zwierzyny. Polimerowy czubek zapewnia ekspansję i dostarcza dewastującego efektu dzięki konstrukcji płaszcza pocisku. Aby zachować wysoką retencję wagi, płaszcz został wzmocniony mechanicznymi zamknięciami, co sprawia, że TIPSTRIKE jest bezkonkurencyjnym pociskiem na polowania zbiorowe jak i każde inne, gdzie natychmiastowe zatrzymanie zwierzyny jest kluczem do sukcesu.

POCISK TIPSTIRKE

GŁÓWNE ZALETY TIPSTRIKE:

  • Poprawiona balistyka dzięki polimerowej końcówce
  • Dzięki wkładowi w postaci polimerowego czubka następuje lekkie opóźnienie ekspansji co pozytywnie wzmacnia penetrację pocisku
  • Dewastujący efekt szokowy dzięki stożkowemu kształtowi i szybkiemu otwieraniu płaszcza pocisku
  • Penetracja jest zabezpieczona dzięki tylnej części pocisku wzmocnionej wewnętrznym mechanicznym zamknięciem

EKSPANSJA POCISKU TIPSTRIKE:

BALISTYKA TIPSTIRKE

Blok żelatyny (35cm) prezentuje uderzenie pocisku TIPSTRIKE z prędkością 800 m/s. Pocisk jest zaprojektowany tak, aby uwolnić energię bezpośrednio po uderzeniu. Daje to mocny efekt szokowy dla zwierzyny. Dzięki szybkiemu oddawaniu energii prędkość pocisku gwałtownie spada. Mechaniczne zamknięcie gwarantuje zapewnienie możliwie największej masy resztkowej pocisku co bezpośrednio przekłada się na doskonałą penetrację.


NATYCHMIASTOWE ZATRZYMANIE – Z FABRYKI DO RZECZYWISTOŚCI


GRZYBKOWANIE TIPSTIRKE

Oba pociski w kalibrze 30-06 uderzyły w swój cel z prędkością 800 m/s. Pocisk z lewej został wyciągnięty z bloku żelatyny podczas testów. Pocisk z prawej został wyjęty z tuszy dzika po udanym polowaniu. W obu przypadkach zamknięcie mechaniczne wypełniło swoje zadanie przekładając się najwyższą masę resztkową.


ZDJĘCIA TIPSTIRKE

„TIPSTRIKE na 300m – najwyższa precyzja to za mało powiedziane gdy skupienie na takim dystansie wynosi 22mm!”

PACZKA TIPSTIRKE

KALKULATOR BALISTYCZNY NA URZĄDZENIA MOBLINE


APLIKACJA NORMA

Norma Ballistics, to aplikacja zawierająca kalkulator balistyczny razem z kompletnymi informacjami dotyczącymi elaboracji oraz wglądem do pełnej oferty amunicji i produktów NORMA. Wszystko to w intuicyjnej i interaktywnej formie. Dostępna na platformach ANDROID i IOS aplikacja ta będzie potężnym narzędziem dla strzelców i myśliwych chcących wybrać najlepszą amunicję do swoich potrzeb, zarówno na strzelnicy jak i w łowisku.

APLIKACJA NORMA

Kalkulator balistyczny dostępny jest także na stronie www.norma.cc w zakładce ammo academy / ballistics.


5 SZTUKOWE MODUŁOWE WKŁADY Z WŁÓKNA DRZEWNEGO

Wkłady zostały wykonane z modułów 5 sztukowych, dzięki czemu myśliwy może oderwać jeden z modułów i wsadzić go bezpośrednio do kieszeni. Z doświadczenia wiedząc że ilość pięciu kul podczas polowania jest wystarczająca, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Aby wyciągnąć nabój należy lekko przycisnąć wkład a on płynnie wyślizgnie się do naszej ręki.

WKŁAD NORMA
WKŁAD NORMA

W trosce o środowisko, NORMA wykonała wkłady z 50% odnawialnego surowca. Dzięki temu po wykorzystaniu wkładów na łowisku doskonale sprawdzi się w roli podpałki.

JESTEŚMY BLISKO WAS

LOCATOR NORMA

Znajdź swojego najbliższego dealera NORMY na nowej interaktywnej mapie „Dealer Locator”. Dzięki niemu produkty NORMA będą blisko Ciebie w ponad 40 krajach na całym świecie. Odwiedź www.norma.cc i już dziś rozpocznij planowanie polowania marzeń bez obaw o braki w amunicji.

Send a message


NORMA, .7mm Rem Mag, TIPSTRIKE /160grs (20szt.)

NORMA, .7mm Rem Mag, TIPSTRIKE /160grs (20szt.)