BAR MK3 REFLEX COMPOSITE HC CF

031875918
10 990,00 zł

Dostępny produkt z innymi opcjami
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Wykończenie lufy
Matowe
Osada
Kompozyt
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36 cm
Magazynek
4+1 wyjmowany
Długość lufy
53 cm
Czółenko
Stożkowe
Lufa
Ryflowana
Wykończenie osady
Carbon Fiber
Opis produktu

BAR_MK3.jpg

„REFLEX”: REWOLUCYJNY SYSTEM CELOWANIA

Całkowicie nowoczesna stylistyka, idealny skład, naturalne prowadzenie, doskonała ergonomia: to nowy kompozytowy BAR MK3 REFLEX COMPOSITE w paru słowach.

Dzięki nowemu celownikowi kolimatorowemu K1 firmy Kite Optics, karabin staje się prawdziwą rewolucją: nisko osadzona i wysunięta do przodu pozycja celownika, intuicyjna obsługa i łatwa regulacja.

Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.


Nowy ergonomiczny design, kolby i czółenka zapewniają niezrównany komfort podczas strzelania.

System Hand Cocking to bezpieczeństwo gwarantowane. Prosty w obsłudze napinacz iglicy pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie lub odbezpieczenie broni bez tracenia celu z celownika.

Nowy spust Super Feather Triggert gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i  ostrzejszy. Idealny zarówno dla  doświadczonych strzelców jak i  tych który rozpoczynają swoją przygodę z bronią.

Lufy w broni BAR  MK3 są wykonywane w  fabryce Herstal Fabrique Nationale metodą kłucia na  zimno.

BAR MK3 wykorzystuje 7 zębowy zamek, który  nieprzerwanie od  1966 roku jest  wykorzystany w   ponad milionie sztuk broni. Zamek domyka się bezpośrednio w   lufie. Dzięki temu każdy ładowany nabój jest perfekcyjnie dopasowany do komory.

Zobacz także

Send a message


BAR MK3 REFLEX COMPOSITE HC CF

BAR MK3 REFLEX COMPOSITE HC CF