BAR ZENITH WOOD HC

031759526
12 390,00 zł

Dostępny produkt z innymi opcjami
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Klasa drewna
Klasa 3
Wykończenie drewna
Olejowane
Wykończenie lufy
Satynowe
Przyrządy celownicze
Światłowodowe
Osada
Drewniana
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36 cm
Waga
3,3 kg
Magazynek
4+1 wyjmowany
Długość lufy
53 cm
Czółenko
Stożkowe
Lufa
Ryflowana
Opis produktu
logo BROWNING logo BAR

Modele te posiadają płytki boczne na  baskili wykonane z drewna wysokiej klasy. Wersja Affut zaopatrzona jest w  dłuższą ryflowaną lufę, która   posiada wyjątkowo ergonomiczne przyrządy celownicze. System napinania iglicy Hand  Cocking, zlokalizowany nad chwytem, oferuje nowy poziom bezpieczeństwa na polowaniu.

logo technologi INFLEX II

Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.

obraz działania technologi INFLEX II
napinacz iglicy

System Hand Cocking to bezpieczeństwo gwarantowane. Prosty w obsłudze napinacz iglicy pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie lub odbezpieczenie broni bez tracenia celu z celownika.

spust broni

Nowy spust Super Feather Triggert gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i  ostrzejszy. Idealny zarówno dla  doświadczonych strzelców jak i  tych który rozpoczynają swoją przygodę z bronią.


logo technologii Super Feather TRigger
mechanizm zamka broni

BAR wykorzystuje 7 zębowy zamek, który  nieprzerwanie od  1966 roku jest  wykorzystany w   ponad milionie sztuk broni. Zamek domyka się bezpośrednio w   lufie. Dzięki temu każdy ładowany nabój jest perfekcyjnie dopasowany do komory.

obraz 3 płytek ozdobnych na baskile obraz kolby do broni obraz kolby do broni obraz kolby do broni obraz kolby do broni obraz kolby do broni

Bar Zenith posada możliwość (opcjonalnie) modyfikacji płytek ozdobnych na baskili oraz kolby.

Send a message


BAR ZENITH WOOD HC

BAR ZENITH WOOD HC