BAR ZENITH WOOD HC

031759526
12 390,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Klasa drewna
Klasa 3
Wykończenie drewna
Olejowane
Wykończenie lufy
Satynowe
Przyrządy celownicze
Światłowodowe
Osada
Drewniana
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36 cm
Waga
3,3 kg
Magazynek
4+1 wyjmowany
Długość lufy
53 cm
Czółenko
Stożkowe
Lufa
Ryflowana
Opis produktu
logo BROWNING bar zenith wood

BAR Zenith Wood HC w wersji Affut 

Browning Bar Zenith Wood HC to modele posiadające płytki boczne na baskili wykonane z drewna wysokiej klasy. Wersja Affut zaopatrzona jest w  dłuższą ryflowaną lufę, która posiada wyjątkowo ergonomiczne przyrządy celownicze. System napinania iglicy Hand Cocking, zlokalizowany nad chwytem, oferuje nowy poziom bezpieczeństwa na polowaniu.

bar zenith wood

Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy, dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.

obraz działania technologi INFLEX II w browning bar zenith wood hc
napinacz iglicy

System Hand Cocking w Browning Bar Zenith Wood HC to gwarantowane bezpieczeństwo. Prosty w obsłudze napinacz iglicy pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie lub odbezpieczenie broni bez tracenia celu z celownika.

spust broni bar zenith wood

Nowy spust Super Feather Triggert gwarantuje absolutną precyzję. Jest zdecydowanie krótszy i  ostrzejszy. Idealny zarówno dla doświadczonych strzelców jak i tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z bronią.


browning bar zenith wood affut
mechanizm zamka broni

BAR Zenith Wood HC wykorzystuje 7 zębowy zamek, który  nieprzerwanie od  1966 roku jest  wykorzystany w   ponad milionie sztuk broni. Zamek domyka się bezpośrednio w   lufie. Dzięki temu każdy ładowany nabój jest perfekcyjnie dopasowany do komory.

obraz 3 płytek ozdobnych na baskile bar zenith wood obraz kolby do broni bar zenith wood obraz kolby do broni obraz kolby do broni obraz kolby do broni obraz kolby do broni

Bar Zenith posada możliwość (opcjonalnie) modyfikacji płytek ozdobnych na baskili oraz kolby.

Sprawdź również inne produkty od tego producenta, w tym Browning Maral oraz akcesoria takie jak magazynek Browning X Bolt.

Send a message


BAR ZENITH WOOD HC

BAR ZENITH WOOD HC