LORNETKA OPTIKA LR 10x42 HD

1033834
5 349,00 zł

Cechy produktu
Pole widzenia (m/1000)
117
Waga
900 g
Średnica obiektywu
42 mm
Średnica wyjściowa światła
4,2 mm
Odległość od oka
17 mm
Korekcja dioptryczna
-4/+4
Powiększenie
10x
Opis produktu

Seria lornetek MeoPro Optika LR z dalmierzem.

Zintegrowany dalmierz laserowy to doskonałe narzędzie do określania dokładnej odległości do celu na otwartym terenie. Maksymalny pomiar odległości to 2380 metrów!

Oprócz dalmierza lornetka oferuje również doskonałe właściwości optyczne, które gwarantują wyraźny obraz. Magnezowy korpus z gumową powłoką tworzy nowoczesny wygląd, charakterystyczny dla lornetek z serii Optika LR. Lornetki MeoPro Optika LR są wyjątkowo odporne na wilgoć, kurz, wahania temperatury i wstrząsy.

logo soczewki w lornetkach meopta - meolux

Nowe powłoki soczewek MeoLux pozwalają na wiodącą na rynku transmisję światła na poziomie 95%. Potrzebujesz mieć możliwość dłuższej obserwacji, tak by zapewnić sobie bezpieczne i skuteczne oddanie strzału, powłoki MeoLux pozwolą Ci na to.

logo meodrop -powłoki soczewek meopta

Opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by   odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na   wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że  deszcz i   inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i   najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i   zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że  środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

Waterproof – Wszystkie lornetki są 100% wodoodporne i mogą być wykorzystywane przy jakichkolwiek warunkach atmosferycznych

Fogproof – Wszystkie lornetki są wypełniane azotem w celu zapewnienia ochrony przed powstawaniem „mgły” wewnątrz tubusa czy na soczewkach.

Zobacz także

Send a message


LORNETKA OPTIKA LR 10x42 HD

LORNETKA OPTIKA LR 10x42 HD