LUNETA MEOSTAR S2 HD KĄTOWA

03926513809360
10 990,00 zł

Cechy produktu
Waga
1430 g
Średnica obiektywu
82 mm
Korekcja dioptryczna
-3/+3
Informacje dodatkowe
Cena dotyczy tubusa lunety. Okular sprzedawany osobno.
Opis produktu
logo MEOPTA

Niezawodna luneta obserwacyjna Meostar S2 HD

Zbudowana by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, luneta obserwacyjna MeoStar S2 HD jest szczytem mechaniczno-optycznych osiągnięć firmy Meopta Sport Optics. W sercu tej zaawansowanej optycznie lunety znajdują się dwa obiektywy HD, pokryte fluorkiem który gwarantuje wyjątkowo niską dyspersję obrazu. Aluminiowo magnezowy korpus jest pokryty ergonomiczną gumową obudową, która pozwala na pewny chwyt lunety. Dodatkowo, wybór pomiędzy różnymi dostępnymi do tej lunety okularami pozwala na jej spersonalizowanie do Twoich potrzeb. Najbardziej popularna wśród obserwatorów ptaków, luneta MeoStar S2 HD spełnia także oczekiwania strzelców sportowych pragnących na bieżąco doglądać swoich strzałów na dalekich dystansach. Do celów myśliwskich, luneta ta doskonale nadaje się do dokonywania oceny poroża.

logo MeoBright 5501

MeoBright 5501 - Jest to wiodąca w   branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i  pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i   gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i   przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na   otarcia/zarysowania

logo MeoShield

MeoShield – Jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub   zarysowaniami

logo technologi Centric Drive

Bardzo duże, znajdujące się w  połowie tubusa, wykonane z  solidnej i wytrzymałej gumy koło do regulacji skupienia jest wyjątkowo łatwe w   obsłudze i ergonomiczne nawet przy korzystaniu z   lunety w   grubych rękawiczkach. System Centric Drive pozwala na szybkie i precyzyjne zmiany skupienia.

logo technologi MeoDrop

Opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na   wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że  deszcz i inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

logo technologi High Definition

Wysokiej jakości rozdzielczość, wyjątkowo niska dyspersja. Fluorek na   obiektywach lornetki eliminuje aberrację chromatyczną (CA) oraz   "kolorowy pierścień", który   może występować w   trudnych warunkach oświetlenia. Soczewki HD zapewniają lepszy, większy kontrast oraz   idealne odwzorowanie kolorów.

obraz działania soczewek High Definition
  • Zintegrowana blenda - Dzięki zintegrowanej blendzie lunety stają się dużo bardziej uniwersalne i pozwalają na korzystanie z nich przy niemal każdych możliwych warunkach oświetlenia.
  • Erector System – Każda z lunet przechodzi specjalne testy wstrząsowe aby spełniać swoją rolę nawet przy korzystaniu z ciężkich kalibrów
  • Waterproof – Wszystkie lunety są 100% wodoodporne i mogą być wykorzystywane przy jakichkolwiek warunkach atmosferycznych
  • Fogproof – Wszystkie lunety są wypełniane azotem w celu zapewnienia ochrony przed powstawaniem „mgły” wewnątrz lunety
  • 30-letnia gwarancja – Wszystkie lunety obserwacyjne MeoStar S posiadają specjalną 30-letnią gwarancje (po rejestracji produktu)

W naszej ofercie znajdziesz również kolimatory

Send a message


LUNETA MEOSTAR S2 HD KĄTOWA

LUNETA MEOSTAR S2 HD KĄTOWA