LUNETA MEOSTAR S2 HD PROSTA

03926513809380
6 990,00 zł

Cechy produktu
Waga
1454 g
Średnica obiektywu
82 mm
Korekcja dioptryczna
-3/+8
Informacje dodatkowe
Cena dotyczy tubusa lunety. Okular sprzedawany osobno.
Opis produktu
Zbudowana by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników , luneta obserwacyjna MeoStar S2 HD jest szczytem mechaniczno-optycznych osiągnięć firmy Meopta.
W sercu tej zaawansowanej optycznie lunety znajdują się dwa obiektywy HD, pokryte fluorkiem który gwarantuje wyjątkowo niską dyspersję obrazu. Aluminiowo magnezowy korpus jest pokryty ergonomiczną gumową obudową, która pozwala na pewny chwyt lunety.
Dodatkowo, wybór pomiędzy różnymi dostępnymi do tej lunety okularami (dostępne osobno) pozwala na jej spersonalizowanie do Twoich potrzeb.
Najbardziej popularna wśród obserwatorów ptaków, luneta MeoStar S2 HD spełnia także oczekiwania strzelców sportowych pragnących na bieżąco doglądać swoich strzałów na dalekich dystansach. Do celów myśliwskich, luneta ta doskonale nadaje się do dokonywania oceny poroża.
Luneta wykorzystywana przez Polski Biathlon. 
logo MeoBright 5501

MeoBright 5501 - jest to wiodąca w branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na otarcia/zarysowania.

logo MeoShield

MeoShield – jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytrzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub zarysowaniami.

logo technologi Centric Drive

Bardzo duże, znajdujące się w połowie tubusa, wykonane z  solidnej i wytrzymałej gumy koło do regulacji skupienia jest wyjątkowo łatwe w obsłudze i ergonomiczne nawet przy korzystaniu z lunety w grubych rękawiczkach. System Centric Drive pozwala na szybkie i precyzyjne zmiany skupienia.

logo technologi MeoDrop

Opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że  deszcz i   inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

logo technologi High Definition

Wysokiej jakości rozdzielczość, wyjątkowo niska dyspersja. Fluorek na obiektywach lornetki eliminuje aberrację chromatyczną (CA) oraz "kolorowy pierścień", który może występować w trudnych warunkach oświetlenia. Soczewki HD zapewniają lepszy, większy kontrast oraz idealne odwzorowanie kolorów.

obraz działania soczewek High Definition
Zintegrowana blenda
Dzięki zintegrowanej blendzie lunety stają się dużo bardziej uniwersalne i pozwalają na korzystanie z nich przy niemal każdych możliwych warunkach oświetlenia.

Erector System
Każda z lunet przechodzi specjalne testy wstrząsowe aby spełniać swoją rolę nawet przy korzystaniu z ciężkich kalibrów.

Waterproof
Wszystkie lunety są 100% wodoodporne i mogą być wykorzystywane przy jakichkolwiek warunkach atmosferycznych.

Fogproof
Wszystkie lunety są wypełniane azotem w celu zapewnienia ochrony przed powstawaniem „mgły” wewnątrz lunety.

30-letnia gwarancja
Wszystkie lunety obserwacyjne MeoStar S posiadają specjalną 30-letnią gwarancje, którą można uzyskać po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta. 

Send a message


LUNETA MEOSTAR S2 HD PROSTA

LUNETA MEOSTAR S2 HD PROSTA