MARAL SF FLUTED HC COMPO BROWN ADJUSTABLE RR

035068618
11 890,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Wykończenie lufy
Matowe
Przyrządy celownicze
Regulowane, światłowodowe
Osada
Kompozyt
Chwyt
Pistoletowy
Magazynek
9+1 wyjmowany
Długość lufy
56 cm
Czółenko
Stożkowe
Lufa
Ryflowana
Wykończenie osady
Brązowy kompozyt
Długość osady
36 cm
W zestawie
brak lunety
Opis produktu
logo BROWNING logo MARAL

W tym modelu czółenko oraz kolba są brązowe co ciekawie kontrastuje z lufą oraz baskilą broni. Ten dwutakt posiada lufę z gwintem M14x1, kompensator odrzutu T1 oraz regulację kolby. Oferowany w kalibrach 30-06 i 308Win MARAL SF COMPOSITE BROWN HC posiada otwarte przyrządy celownicze oraz bazę montażową Nomad Hybrid.

Magazynki: 308Win - 9+1, 30-06 - 10+1, 300WM - 3+1.

logo technologi INFLEX II

Wymienne stopki redukujące odrzut oraz podrzut lufy dzięki czemu kontrola przy oddawaniu drugiego strzału jest znacznie większa. W zależności od potrzeby, strzelec ma możliwość wymiany stopki kolby redukującej odrzut po strzale.
Opcja dodatkowa.

obraz działania technologi INFLEX II
napinacz iglicy

System Hand Cocking to bezpieczeństwo gwarantowane. W przeciwieństwie do dwutaktów innych producentów, MARAL posiada opatentowany przez Browning 7  ryglowy zamek gwarantujący absolutne bezpieczeństwo. Prosty w obsłudze napinacz iglicy pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie lub odbezpieczenie broni bez tracenia celu z celownika.

widok zamka broni

Dzięki specjalnie zaprojktowanemu rozwiązaniu schowania całego ruchu zamka w baskilę, MARAL zyskał zupełnie nowy poziom ergonomii. Takie rozwiązania pozwala na nie odrywanie oka od  celu podczas przeładowania broni co znacznie zwiąksza szanse trafienia przy każdym kolejnym strzale.

zdjęcie magazynku broni

Wyjmowany magazynek na 4, 5 lub 10 kul. Najważniejszy "dodatek" do broni Maral dostępny jest w trzech wersjach: 3+1, 4+1 lub 10+1 (tylko 30-06).

widok z góry zamka broni

Browning opracował i opatentował nowy system przeładowania z zachowaniem jednakowej energii w trakcie całego procesu przeładowania i powrotu sprężyny do pozycji zamkniętej. Dzięki systemowi „Quick reloading” wystarczy tylko odciągnąć dźwignię zamka, aby ten samoczynnie dokończył proces przeładowania broni i powrócił do pozycji zamkniętej.

widok wewnątrz lufy

Lufy w broni MARAL są wykonywane w fabryce Herstal Fabrique Nationale metodą kucia na zimno

obrazowy opis technologii MARALA

obrazowy opis technologii MARALA

Zobacz także

Send a message


MARAL SF FLUTED HC COMPO BROWN ADJUSTABLE RR

MARAL SF FLUTED HC COMPO BROWN ADJUSTABLE RR