SX4 FDE

511299390
5 490,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Kaliber
12
Komora
76 mm
Wykończenie lufy
FDE
Czoki
3 INV+: 3/4, 1/2, 1/4
Przyrządy celownicze
Światłowodowe
Szyna
6 mm
Osada
Cerakote
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36,2 cm
Opad kolby przy chwycie
44 mm
Opad kolby przy piórze
51 mm
Baskila
Aluminiowa
Waga
2,9 kg
Magazynek
4+1
Lufa
Back Bored
Wykończenie osady
Kompozyt
Opis produktu


Półautomat śrutowy SX4 FDE to wszechstronna broń. Niezależnie od tego czy strzelasz sportowo na strzelnicy taktycznej, jako myśliwy na polowaniu w przeróżnych warunkach pogodowych, potrzebujesz broni, która jest niezawodna i poręczna jak ta! Posiada światłowodowe przyrządy celownicze zapewniające zawsze precyzyjne celowanie. W półautomacie SX4 FDE zastosowano system Back-Bored powodujący zmniejszenie tarcia śrutu o ściany lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku. Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

Broń została przystosowana do strzelania śrutem stalowym.


 
Półautomat śrutowy SX4 FDE został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Do tego przyczynił się system Active Valve. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych pocisków.

*Broń dostępna również z magazynkiem FIX.Półautomat śrutowy winchester SX4 FDE ma możliwość włożenia wstawki między kolbę, a stopkę amortyzującą. Pozwala to dopasować broń do Twoich wymiarów. Sama stopka została zastosowana w celu zmniejszenia odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i poprawienie celności podczas strzelania. 


Zobacz także

Send a message


SX4 FDE

SX4 FDE