SX4 TACTICAL FDE 47

511296395
5 890,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Kaliber
12
Komora
76 mm
Wykończenie lufy
FDE
Czoki
3 INV+: 3/4, 1/2, 1/4
Przyrządy celownicze
Taktyczne LPA
Osada
Cerakote
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36,2 cm
Opad kolby przy chwycie
44 mm
Opad kolby przy piórze
51 mm
Waga
3 kg
Magazynek
4+1
Długość lufy
47 cm
Lufa
Back Bored
Wykończenie osady
FDE Kompozyt
Opis produktu


Półautomat śrutowy SX4 Tactical Fde to najszybsza broń w wersji taktycznej. Krótka 18½-calowa lufa i wykończenie Flat Dark Earth cerakote nie pozostawiają miejsca na żadne wątpliwości: ta wersja SX4 jest w pełni taktyczna.W półautomacie SX4 Tactical Fde zastosowano system Back-Bored powodujący zmniejszenie tarcia śrutu o ściany lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku. Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.


 
Półautomat śrutowy SX4 Tactical Fde został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych pocisków.

*Broń dostępna również z magazynkiem FIX.Półautomat śrutowy winchester SX4 Tactical Fde posiada specjalnie zaprojektowane przyrządy celownicze a na baskili została zamontowana szyna Picatinny.


Zobacz także

Send a message


SX4 TACTICAL FDE 47

SX4 TACTICAL FDE 47