SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION

511222393
8 190,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Kaliber
12
Komora
76 mm
Wykończenie lufy
Matowe
Czoki
3 INV+ : 1/4, 1/2, 3/4
Szyna
6 mm
Osada
Kompozyt
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36 cm
Opad kolby przy chwycie
13 mm
Opad kolby przy piórze
19 mm
Waga
3,5 kg
Magazynek
11+1
Długość lufy
76 cm
BLOKADABRON
1
Lufa
Back Bored
Wykończenie osady
Kompozyt
Opis produktu
logo WINCHESTER logo SX4

SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION to broń Raniero Testa, która pozowliła mu zdobyć rekord świata w 2017r, gdzie w ciagu 1,6 sekundy zestrzelił 13 rzutków!
Jest prawdziwą “maszynką do strzelania”. Doskonała broń łącząca w sobie wyjątkową niezawodność, szybkość i siłę ognia. SX4 RANIERO TESTA jest na komorze magnum co umożliwia korzystanie z większej gamy amunicji 12M. Magazynek posiada pojemność aż 11 sztuk!

logo technologi BACK-BORED

Zastosowanie systemu Back-Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku.Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

obraz działania technologi Back-Bored
 widok stopki amortyzującej wraz ze wstawką

Wstawki mogą zostać w   łatwy sposób wyjęte lub włożone pomiędzy kolbę a  stopkę amortyzującą tak, aby dokładnie dopasować broń do   Twoich wymiarów. Funkcją tej stopki o  wysokiej efektywności jest zmniejszenie odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i celności podczas strzelania.

logo systemu Active Valve oraz widok zaworu

SX4 został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych ładunków.

widok zamka broni

Wykończenie typu "Ultra tough coat" oznacza ultra-wytrzymałe wykończenie. Unikatowa powłoka nowego SX4 w szarym metalicznym kolorze stanowi wykończenie o   dużej wytrzymałości, które oprócz tego że   doskonale wygląda, zapewnia także nadzwyczajną odporność na   korozję, nawet w   warunkach ekstremalnych.

podkładki regulacyjne kolby

Aby doskonale dopasować swój SX4 z   kolbą kompozytową do   swojej budowy, między kolbę a   baskilę można umieścić podkładki regulacyjne, które   umożliwiają regulację kolby.

logo możliwości strzelania śrutem stalowym Przystosowany do strzelania śrutem stalowym

Zobacz także

Send a message


SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION

SX4 RANIERO TESTA - WORLD RECORD EDITION