TRITON NO. 5 FM

57186-115
1 469,00 zł

Dostępny produkt z innymi opcjami
Cechy produktu
Długość tłumika (mm)
155
Średnica (mm)
49
Waga (g)
330
Długość dodana do lufy (mm)
140
Opis produktu

Wysokiej klasy tłumik AimSport Triton No. 5 FM

Triton No. 5 FM czyli Front Mounted, to ulepszona wersja tłumika Triton no. 5. Czym się wyróżnia?

Tylna cześć tłumika Triton No. 5 FM jest znacznie krótsza. Oznacza to, że można go zamontować na dowolnej długości i grubości lufy. 

AimSport Triton No. 5 FM to funkcjonalny i wszechstronny tłumik, który zapewnia najwyższą wydajność redukcji hałasu, redukcję odrzutu, a dzięki niewielkiej dodatkowej długości dodanej do długości lufy, utrzymuje doskonałą równowagę karabinu.

Zastosowane technologie w AimSport Triton No. 5 FM

Seria Triton Numbers

Wszystkie tłumiki serii Triton są zaprojektowane w koncepcji „Shooting Unlimited” która oznacza, że strzelec korzystający z tłumika może oddać wiele strzałów jeden po drugim beż obawy o uszkodzenie spowodowane narastającą temperaturą lub ciśnieniem.

Triton - Shooting Unlimited

Koncepcja TRITON wykorzystuje najlepsze aluminium i stal nierdzewną. Tłumiki Triton No 5 FM wykonane ze stali są często postrzegane jako ciężkie natomiast lekkie tłumiki aluminium jako te, które mają swoje ograniczenia w ilości i intensywności strzelania. 

TRITON posiada rdzeń ze stali nierdzewnej z aluminiowym zbiornikiem ciśnieniowym. Efektem tego połączenia niemal niezniszczalny, lekki tłumik dla wszystkich rodzajów broni myśliwskiej i sportowej. Bez względu na to, czy twoją pasją jest polowanie czy intensywne strzelanie na strzelnicy, TRITON spełni swoje zadanie. Dzięki temu zawsze będziesz mógł trenować i używać broni w takiej samej wadze, wyważeniu czy odrzucie co przełoży się na twoje umiejętności strzeleckie!

ŚRODEK ZE STALI NIERDZEWNEJ WYTRZYMA NIELIMITOWANĄ ILOŚĆ STRZAŁÓW

Seria TRITON objęta jest 5-cio letnią gwarancją bez względu na ilość oddanych strzałów!

aimsport triton no 5 FM - 5 LAT GWARACNCJI DLA TŁUMIKÓW AIMSPORT TRITON

Zobacz także futerały na broń dostępne w naszej ofercie.

Send a message


TRITON NO. 5 FM

TRITON NO. 5 FM