wildcat 22lr
wildcat 22lr

WILDCAT

521103102
1 990,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Gwint
1/2" X 20 UNF
Kaliber
22LR
Wykończenie lufy
Matowe
Przyrządy celownicze
Tak
Osada
Kompozyt
Chwyt
Pistoletowy
Baskila
Kompozyt
Waga
2 kg
Lufa
Standard
Pojemność magazynka
10+1 DBM
Wykończenie osady
Czarny Kompozyt
Długość broni
89 cm
Opis produktu

winchester wildcat 22lr

Wildcat 22LR - skuteczny i dokładny karabin Winchester

Przyjemny, skuteczny i dokładny. Takimi 3 słowami możemy opisać karabinek Wildcat 22LR od Winchestera. Jego uwodzicielski styl i wyrafinowanie techniczne zwiastuję nową erę. Jego prostota w obsłudze oraz konserwacji została opracowana z myślą o strzelcach sportowych. Opływowy kształt i chwyt pistoletowy oburęcznej kolby sprawiają, że jest ona wyjątkowo ergonomiczna, a jej matowe wykończenia świetnie sprosta najtrudniejszym warunkom. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo karabinek Winchester Wildcat 22LR posiada mechanizm blokujący zamek. świetnym dodatkiem są szyny Picatinny. jedna pozwala nam zamontować lunetę, natomiast druga umieszczona z przodu pozwala zastosować dwójnóg, latarkę lub inne akcesoria.

Łatwy demontaż zamka w karabinie Winchester Wildcat 22LR

wildcat 22lr - demontaż zamka
Dolny zespół zamka można w łatwy sposób zdjąć za pomocą naciśnięcia przycisku znajdującego się z tyłu zamka. Dzięki czemu, żadne narzędzia nie są wymagane! Z dodatkowych atutów ręczny przycisk bezpieczeństwa można w ławy sposób odwrócić, aby zapewnić bezproblemowe użytkowanie przez strzelców prawo jak i leworęcznych.

Zobacz także karabinki sportowe T-Bolt dostępne w naszej ofercie.

Zobacz także

Send a message


WILDCAT

WILDCAT