X-BOLT SF HUNTER ECLIPSE BROWN THREADED LEFT HAND

035455211
7 390,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Wykończenie lufy
Matowe
Przyrządy celownicze
Brak
Osada
Laminat
Chwyt
Monte Carlo
Baskila
Stalowa
Magazynek
4+1 uchylny
Długość lufy
56 cm
Czółenko
Zaokrąglone
Lufa
Standard
Wykończenie osady
Satynowe
Opis produktu


Sztucer Browning X-BOLT SF Hunter Eclipse Threaded Left Hand prócz wielu aspektów stylistycznych posiada laminowane drewno ozdobione otworem na kciuk, który zapewnia naturalne dopasowanie i mocny chwyt ułatwiający ruch. Sztucer posiada gwintowaną lufę (M14x1).Sztucer posiada specjalny przycisk dzięki czemu broń może zostać rozładowana nawet, gdy jest zabezpieczona. Dodatkowo nowy spust Feather gwarantuje absolutną precyzję. Jest on zdecydowanie krótszy i ostrzejszy. Dźwignia zamka posiada krótszy zakres ruchu co zapobiega uderzeniom w przyrząd celowniczy oraz pozwala na szybsze przeładowanie broni.Wyjmowany magazynek X-BOLT`a przystosowany jest do szybkiej wymiany pustego na pełny. Dzięki materiałom wykorzystanym przy jego produkcji, gwarantuje niezawodność w każdych warunkach.W zależności od wybranej konfiguracji długość lufy może się różnić:

Kaliber 243Win – 56 cm
Kaliber 308Win – 53 cm
Kaliber 30-06 – 53 cmDodatkowym atutem jest możliwość zainstalowania podkładki pod stopkę Inflex o grubości 7mm. (Opcja dodatkowa)


Zobacz także

Send a message


X-BOLT SF HUNTER ECLIPSE BROWN THREADED LEFT HAND

X-BOLT SF HUNTER ECLIPSE BROWN THREADED LEFT HAND