browning xbolt sf hunter eclipse brown thr
browning xbolt sf hunter eclipse brown thr

X-BOLT SF HUNTER ECLIPSE BROWN THREADED

035454226
6 990,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Wykończenie lufy
Matowe
Przyrządy celownicze
Brak
Osada
Laminat
Chwyt
Monte Carlo
Długość kolby
35 cm
Baskila
Stalowa
Waga
3,3 kg
Magazynek
4+1
Długość lufy
53 cm
Czółenko
Zaokrąglone
Lufa
Standard
Wykończenie osady
Satynowe
Opis produktu

Sztucer X-BOLT SF Hunter Eclipse Thr - wysokiej klasy broń strzelecka od Browning

Sztucer Browning X-BOLT SF Hunter Eclipse Threaded prócz wielu aspektów stylistycznych posiada laminowane drewno ozdobione otworem na kciuk, który zapewnia naturalne dopasowanie i mocny chwyt ułatwiający ruch. Sztucer posiada gwintowaną lufę (M14x1).


Charakterystyka broni Browning X-BOLT SF Hunter Eclipse Threaded


Sztucer posiada specjalny przycisk dzięki czemu broń może zostać rozładowana nawet, gdy jest zabezpieczona. Dodatkowo nowy spust Feather w Browning X-BOLT SF Hunter Eclipse Threaded  gwarantuje absolutną precyzję. Jest on zdecydowanie krótszy i ostrzejszy. Dźwignia zamka posiada krótszy zakres ruchu co zapobiega uderzeniom w przyrząd celowniczy oraz pozwala na szybsze przeładowanie broni.Wyjmowany magazynek X-BOLT`a przystosowany jest do szybkiej wymiany pustego na pełny. Dzięki materiałom wykorzystanym przy jego produkcji, gwarantuje niezawodność w każdych warunkach.W zależności od wybranej konfiguracji X-BOLT SF Hunter Eclipse Threaded długość lufy może się różnić:

Kaliber 243Win – 56 cm
Kaliber 308Win – 53 cm
Kaliber 30-06 – 53 cmDodatkowym atutem jest możliwość zainstalowania podkładki pod stopkę Inflex o grubości 7mm. (Opcja dodatkowa)

Zobacz także lunety termowizyjne dostępne w naszej ofercie.

Zobacz także

Send a message


X-BOLT SF HUNTER ECLIPSE BROWN THREADED

X-BOLT SF HUNTER ECLIPSE BROWN THREADED