Noże myśliwskie

Pomimo tego, że podstawowym wyposażeniem służącym do złowienia zwierzyny jest broń, to każdy, kto udaje się na polowanie powinien zabrać ze sobą nóż myśliwski. Jeżeli łowy będą udane, niezbędne będzie oprawienie i wypatroszenie ofiary. To z kolei nie będzie możliwe, jeżeli wśród akcesoriów nie znajdzie się produkt, jakim jest myśliwski nóż.

Noże myśliwskie - szeroki wybór wyposażenia

Nasza oferta obejmuje różne noże myśliwskie. Część z nich to modele uniwersalne, które sprawdzą się w całkowitym oporządzeniu. Jednak dysponujemy także specjalistycznymi wariantami. Są to noże do patroszenia zwierzyny, jak i noże myśliwskie do skórowania. Jedne i drugie mogą nieznacznie różnić się rozmiarem, czy kształtem. Każdy z nich wyróżnia się natomiast wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, która sprawdzi się podczas wielu łowów. Część z nich to noże myśliwskie składane. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się także noże do skórowania ze specjalnymi kaburami, które ułatwiają ich transport i są doskonałym zabezpieczeniem dla użytkownika.

Jaki nóż myśliwski wybrać?

To, czy zdecydować się na model długi, taki jak np. Browning Dagger Hog Hunter, czy na któryś z krótszych wariantów to kwestia indywidualna. Zastanów się, do czego najczęściej będziesz używać noża - np. do oprawiania i patroszenia upolowanej zwierzyny głownia noża powinna mieć około 10-12 cm. Warto też dobrać sprzęt do swoich gabarytów - tak, aby wygodnie było Ci się nim posługiwać. Aby wygodniej było nosić Ci noże i inne sprzęty, warto zaopatrzyć się też w torby na akcesoria myśliwskie.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji