Filtruj według

Kaliber
Cena
Producenci
Filtruj

Amunicja śrutowa sportowa

Szukasz najlepszej amunicji śrutowej do Twojej broni? W naszym sklepie znajdziesz jej największy wybór. Oferujemy amunicję śrutową do strzelań sportowych renomowanych producentów. Zapewniamy również pomoc w doborze najlepszej opcji.

Dla kogo sprawdzi się amunicja śrutowa sportowa?

Amunicja śrutowa jest wykorzystywana w strzelectwie sportowym obok amunicji kulowej. Jej umiejętny dobór pozwala na celne i precyzyjne strzały. Sklep Knieja oferuje szeroką gamę amunicji śrutowej do strzelań sportowych  takich firm jak RC czy Saga. Jest ona wykorzystywana zarówno przez profesjonalnych strzelców, jak i amatorów.  Odpowiednio dobrana zapewnia niezwykłą precyzję oraz celność. Wiemy, jak trudny na początku może być wybór odpowiedniej amunicji, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Każdy klient może liczyć na naszą bezpłatną pomoc. 

Jednocześnie przypominany, że broń, amunicja, spłonki oraz proch sprzedawane są jedynie osobom posiadającym pozwolenie, z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym i po okazaniu odpowiednich dokumentów. 

Szeroki wybór i duża różnorodność

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje amunicji śrutowej sportowej do strzelania dynamicznego. W zależności od wybranego rodzaju różnią się one od siebie naważką śrutu, grubością śrutu, kalibrem oraz prędkością wylotową ładunku. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów oferujemy amunicję sportową śrutową z różnych przedziałów cenowych. Może być ona wykorzystywana zarówno podczas strzelania na zamkniętej strzelnicy, jak i w otwartym terenie. Aby zapewnić jeszcze lepszą celność strzału, zachęcamy do zapoznania się z optyką myśliwską do broni

Nasza amunicja śrutowa sportowa sprzedawana jest w wygodnych i praktycznych opakowaniach po 25 sztuk. To najlepszy wybór zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych strzelców. Dobierz najlepszą amunicję do swojej broni i ciesz się celnością oraz precyzją każdego strzału.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji