BROWNING A-BOLT3+ COMPOSITE THR, kal.243Win

035820211
4 200,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Kaliber
243Win
Bezpiecznik
Bezpiecznik na grzbiecie z przyciskiem odblokowania zamka
Długość całkowita (cm)
107
Długość lufy (mm)
560
Długość lufy (cale)
22
Prawy/lewy
Prawa ręka
Typ czółenka
Zwężany profil
Typ osady
Osada pistoletowa
Materiał osady
Czarny kompozyt
Uchwyt
Teksturowany
Baka regulowana
Nie
Stopka kolby
Inflex I
System stopki
Footprint 1
Komora nabojowa
Stalowe
Materiał lufy
Stal
Wykończenie zewnętrzne lufy
Oksydowane matowe wykończenie
Materiał baskili
Stal
Kolor baskili
Matowy czarny
Wykończenie baskli
Oksydowane
Muszka przednia
No Sight
Celownik przedni
Bez muszki
Akcesoria w zestawie
Blokada broni
Typ lufy kulowej
Hunter profile
Standardowa
Gwint na końcu lufy
M14x1
Montaż
Bazy Weaver, 2 szt.
Celownik tylny
Bez przyrządów celowniczych
Wybrzuszenie pod dłoń
Tak
Wnętrze lufy
Stalowe
Osada prawa/lewa
Praworęczna
Adres producenta
Parc industriel des Hauts-Sarts 3ème Avenue, 25, 4040, Herstal, Belgium
Nazwa producenta
BROWNING INTERNATIONAL S.A.
Strona producenta
www.browning.eu
Kontakt e-mail producenta
customerservice@browning.com
Opis produktu

bolt 3+ composite

Precyzyjny i niezawodny Browning A-BOLT 3+ Composite

Sztucer Browning A-BOLT 3+ Composite Threaded został wyposażony w wysokiej jakości lufę, która gwarantuje zawsze precyzyjne celowanie oraz stopkę Inflex Technology absorbującą odrzut podczas oddawania strzału. Na kolbie znajduję się baka, która prócz nadawania niesamowitego wyglądu poprawia komfort podczas celowania i oddawania strzału. Dodatkowo możemy ją wymienić na inny kolor lub zamienić na regulowane pióro. Browning ze swoich nowinek technologicznych zastosował w broni system umożliwiający otwarcie komory nabojowej, nawet gdy jest zabezpieczona. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na nasze bezpieczeństwo podczas korzystania z broni. Sztucer posiada również trzy ryglowy zamek doskonale dopasowany do komory. 60-stopniowy kąt otwarcia zamka pozwala na szybkie przeładowanie broni.


broń bolt 3+ composite
Sztucer posiada specjalny przycisk Browning A-BOLT 3+ Composite dzięki czemu broń może zostać rozładowana nawet, gdy jest zabezpieczona.


sztucer browning a bolt 3+ composite
Spust A-BOLT 3+ dzięki krótkiej drodze ruchu oraz doskonałej ostrości pozwala na idealne wyczucie broni.


sztucer browning a bolt 3+ composite
Wyjmowany magazynek A-BOLT`a przystosowany jest do szybkiej wymiany pustego na pełny. Dzięki materiałom wykorzystanym przy jego produkcji, gwarantuje niezawodność w każdych warunkach.


sztucer browning a bolt 3+ composite
W zależności od wybranej konfiguracji długość lufy może się różnić:
Kaliber 308Win – 53 cm
Kaliber 30-06Spr – 53 cm


sztucer browning a bolt 3+ composite
Sztucer posiada gwintowany koniec lufy, co pozwala na zamontowanie kompensatora odrzutu lub tłumika.