M70 CLASSIC HUNTER

535212128
4 990,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Klasa drewna
Amerykańska klasa 1
Wykończenie drewna
Satynowe
Kaliber
30-06
Wykończenie lufy
Oksyda
Przyrządy celownicze
Światłowodowe
Osada
Drewniana
Chwyt
Pistoletowy
Waga
3,1 kg
Długość lufy
61 cm
Pojemność magazynka
5+1
Opis produktu
logo WINCHESTER logo MODEL70

MODEL 70 CLASSIC HUNTER posiada możliwość zamontowania regulowanych przyrządów celowniczych do polowań pędzonych. Szyna battue i  muszka światłowodowa regulowana we   wszystkich płaszczyznach umożliwia oddawanie szybkich i  precyzyjnych strzałów bez lunety.

zbliżony obraz zamka broni

W Modelu 70 ponownie ulepszono trójpozycyjny bezpiecznik. Okazał się on bardzo skuteczny i   popularny wśród myśliwych i  strzelców przez całe dziesięciolecia. Wygodnie obsługiwany kciukiem ręki używanej do   oddania strzału bezpiecznik Modelu 70 odsuwa iglicę od języka spustowego. Kiedy bezpiecznik jest ustawiony w pozycji środkowej, nadal można manipulować ryglem, co  umożliwia wyciągnięcie amunicji przy zabezpieczonej broni.

widok mechanizmu spustowego broni

System spustowy M.O.A stosowany w   Modelu 70 wykorzystuje zasadę prostej dźwigni. Rysunek powyżej przedstawia spust, wyzwalacz i   zaczep spustowy. Wszystkie komponenty wewnętrzne, osie i   sprężyny są   precyzyjnie wykonane ze   stali nierdzewnej. Dodatkowo, aby zwiększyć ich odporność na korozję oraz   maksymalnie ograniczyć niepożądane tarcie, zaczep spustowy i wyzwalacz pokryto powłoką niklowo-teflonową.

widok eżektora łopatkowego

Eżektor łopatkowy zapewnia pełną kontrolę przy wyrzucaniu łuski. Przy powolnym przesunięciu rygla w   tył pusta łuska zostaje delikatnie wyrzucona, co   stanowi doskonałe rozwiązanie dla   strzelców sportowych i osób polujących na różnego rodzaju szkodniki. Jeżeli rygiel zostanie szybko przesunięty w   tył, łuska zostanie wyrzucona z   komory z   większą siłą. Eżektor łopatkowy pozwala na   wyeliminowanie nieprawidłowego działania spowodowanego niedociągnięciem spustu.

widok mechanizmu ładowania CRF

Jest to jedna z cech charakterystycznych, które sprawiły że   Model 70 uzyskał tytuł "Repetiera Stulecia". Szerokoszczękowy ściągacz przesuwa się  równomiernie i   styka się z amunicją w około jednej czwartek jej podstawy, co umożliwia zachowanie doskonałej kontroli od momentu opuszczenia magazynka i wprowadzenia do komory, następnie unieruchamia ją do momentu całkowitego wyrzucenia. To sprawdzone rozwiązanie umożliwia wyjęcie niewystrzelonej amunicji, nwet jeżeli nie została całkowicie wprowadzona do komory.

widok lufy

Lufy do Modelu 70 są produkowane w   tym samym amerykańskim zakładzie produkcyjnym, który produktuje lufy do   karabinów oraz karabinów maszynowych używanych przez Siły Zbrojne USA na terenie całego świata. Każda lufa Modelu 70 jest kuta na zimno z   litego bloku stalowego, aby   zapewnić idealną celność i   trwałość. Młoteczki rotacyjne nadają kształt lufie umieszczonej na   trzpieniu, aby utworzyć gwint. Lufa jest gwintowana, fazowana i montowana na baskili.

Send a message


M70 CLASSIC HUNTER

M70 CLASSIC HUNTER